• 0
0
 
Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
Rozrywka

Opole

zaprasza na:

Moja Skandynawia - wystawa Pauliny Burzy Burzyńskiej

18

lutego

2018

NIEDZIELA

Opole
Opole
Ceny biletów

wstęp:

BRAK INFORMACJI

Start imprezy

start imprezy:

07:00

Rezerwacje

rezerwacje:

BRAK INFORMACJI

WYSTAWA
13.01.2018 - 13.03.2018
w ANA CAFE przy placu Kopernika 13 w Opolu
Wstęp bezpłatny !

Na gości czeka poczęstunek, dobra muzyka i miła atmosfera.

Serdecznie zapraszamy na wystawę, połączoną z wykładem młodej projektantki Pauliny Burzy Burzyńskiej, która przeniesie nas na północ Europy i przybliży nam filozofię skandynawskiego designu. Opowie również o tym jak wygląda jej proces tworzenia, skąd czerpie inspiracje i co w projektowaniu jest dla niej najważniejsze.

MOJA SKANDYNAWIA
to zestaw mebli inspirowanych kulturą i wzornictwem skandynawskim. Autorka nazywa swój projekt "Moją Skandynawią", ponieważ oprócz wartości estetycznych, zawarła w nim również filozofię związaną z kulturą krajów skandynawskich - prostota, funkcjonalność organiczna, ekologiczne oraz lokalne materiały, a przede wszystkim umiar.
Nawiązanie do tradycyjnego rzemiosła, powiązanego ze współczesnym myśleniem o meblu, to pewnego rodzaju hołd naturze, która stanowi podstawę całego naszego człowieczeństwa. W dobie komputeryzacji, technologii maszyn, gonitwie za nowoczesnymi osiągnięciami, nie dostrzegamy świata naturalnego, dzięki któremu tak naprawdę zawdzięczamy nasze istnienie. Tym samym w poszukiwaniu nowoczesnych materiałów, zamykamy swoją wrażliwość na to co nas otacza i co daje nam świat, czyli na jego zasoby naturalne.

O AUTORZE
https://www.facebook.com/burzaproject
Paulina Burza Burzyńska to młoda energiczna, projektantka, absolwentka Architektury Wnętrz na Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, skupiona na realizacji postawionych przed sobą celów, ale również bujająca w obłokach artystka, dążąca do spełniania swoich marzeń. Nabierała doświadczenia w jednym z najlepszych uniwersytetów w Europie ( Helsinki Metropolia University of Applied Sciences ) oraz szkoliła swój warsztat w kilku znanych biurach projektowych (Hanczar Studio oraz Zieta Prozessdesign). Zainteresowanie niekonwencjonalnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami we wnętrzach odzwierciedla pojmowanie przez nią rzeczywistości. Nie boi się wyzwań i podejmowania odważnych decyzji - w architekturze, jak i w życiu osobistym. W przyszłości stawia na projektowanie i pragnie stworzyć własną markę BURZA, a jej największym marzeniem jest zaprojektować mebel, który pokocha cały świat.