• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 23852
    • Dodano: 2026-06-10 / 20:30
    • Komentarzy: 16

    Ustalono tożsamość mężczyzny znalezionego przy DK46

    Ustalono tożsamość mężczyzny znalezionego przy DK46

    (Fot. Archiwum)

    Śledczy ustalili tożsamość mężczyzny, którego ciało odnaleziono przy drodze krajowej nr 46 w rejonie Lędzin. Trwa wyjaśnianie okoliczności jego śmierci, a odpowiedzi ma przynieść sekcja zwłok.

    Prokuratura potwierdziła tożsamość mężczyzny, którego zwłoki odnaleziono 9 czerwca w pobliżu Lędzin przy drodze krajowej nr 46. Zmarłym jest 43-letni mieszkaniec Opola.

    Zobacz takze USK w Opolu uruchomił dwie nowe pracownie diagnostyczne

    Jak poinformował prokurator Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu, ustalono, że mężczyzna 26 maja opuścił Szpitalny Oddział Ratunkowy Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.

    - Wiemy, że w dniu 26 maja mężczyzna opuścił oddział ratunkowy Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Ciało było już mocno przeobrażone z uwagi na działanie czynników atmosferycznych, a także flory i fauny. Ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok, która ma odpowiedzieć na pytanie o przyczyny śmierci tego mężczyzny - mówi prokurator Stanisław Bar.

    Zwłoki zostały odnalezione podczas prac gospodarczych prowadzonych na poboczu drogi krajowej nr 46. Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowano policjantów z Komisariatu Policji w Ozimku. Następnie czynności przeprowadziła grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

    Zobacz takze Nowy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy oficjalnie otwarty w Krapkowicach

    Śledczy zabezpieczyli ciało do sekcji zwłok oraz ślady mogące mieć znaczenie dla postępowania. Obecnie prowadzone jest śledztwo mające wyjaśnić okoliczności śmierci 43-latka.

    - Postępowanie będzie prowadzone w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci - poinformował prokurator Stanisław Bar.

    Wyniki sekcji zwłok mają pomóc w ustaleniu bezpośredniej przyczyny śmierci mężczyzny oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące przebiegu zdarzeń poprzedzających jego zgon.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2026-06-10 21:46:56 [213.5.4.*] id:1689219  
    ombre: Napisał postów [21165], status [VIP] Reputacja
    Opuścił oddział ratunkowy robi się ciekawie.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2026-06-11 08:53:08 [31.175.40.*] id:1689225  
    lisek4321: Napisał postów [328], status [wyjadacz] Reputacja
    no,,,i co??? pewno tusk albo conajmniej sikorski mial isc z nim,,,nastepny pisowski erudyta....skad sie biorze w przyrodzie takie beznadziejne ku,,estwo.....cytujac klasyka..
    2026-06-11 09:43:43 [213.5.4.*] id:1689228  
    ombre: Napisał postów [21165], status [VIP] Reputacja
    Dalej bierz te same leki tylko zmniejsz dawkę.
    2026-06-11 09:59:30 [31.175.40.*] id:1689229  
    lisek4321: Napisał postów [328], status [wyjadacz] Reputacja
    bo według ciebie powinien na sor lezec tyle ile maz witek,,,typowy pisowski baran,,,,szok,co za gowno w naszej ojczyznie wylazi
    2026-06-11 20:04:21 [213.5.4.*] id:1689250  
    ombre: Napisał postów [21165], status [VIP] Reputacja
    Taki patriota lisek o ojczyźnie pisze a języka Polskiego przez te 6 klas podstawówki nie opanował.Co za cymbał.
    2026-06-11 21:28:59 [31.175.40.*] id:1689252  
    lisek4321: Napisał postów [328], status [wyjadacz] Reputacja
    takie jak ty,chodzace kupy gowna z pieknymi konwenansami sprzedaza ojczyzne,ale napisana z wielkiej litery,,,wy pisowskie szambo zabiliscie takich jak pilecki,,,taka wasza wartosc,,,,tacy sprzedali polske w xvii wieku,,,ksiazeta prałaci,,,ladnie ubrani,i czyste rece,,,,a armaty pod stoczkiem zdobywala wiara rekami czarnymi od pługa,,,,barani łbie pisowski
    2026-06-11 11:07:47 [216.106.183.*] id:1689231  
    Polpha: Napisał postów [10075], status [VIP] Reputacja
    Nieumyślnego spowodowania śmierci- przez kogo ? Lekarzy, kierowców?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2026-06-11 13:00:44 [31.175.40.*] id:1689236  
    lisek4321: Napisał postów [328], status [wyjadacz] Reputacja
    wystarczy czytac ze zrozumieniem,,,prokurator powiedzial,ze postepowanie bedezie prowadzone,,,,
    2026-06-11 18:09:09 [213.5.6.*] id:1689242  
    Polpha: Napisał postów [10075], status [VIP] Reputacja
    w jakim charakterze?
    2026-06-11 19:27:08 [31.175.40.*] id:1689249  
    lisek4321: Napisał postów [328], status [wyjadacz] Reputacja
    pomysl,,,te wypociny napisala dagmara,,,a ty rozczyniasz jakby to byla sprawa amber gold,,,,bosze,,,,
    2026-06-11 13:36:53 [217.173.193.*] id:1689237  
    24mikol: Napisał postów [1549], status [Szycha] Reputacja
    "...mężczyzna opuścił oddział ratunkowy Szpitala w Opolu. Ciało było już mocno przeobrażone z uwagi na działanie czynników atmosferycznych, a także flory i fauny". To scenariusz horroru?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2026-06-11 13:47:49 [31.175.40.*] id:1689238  
    lisek4321: Napisał postów [328], status [wyjadacz] Reputacja
    musisz sie przyzwyczaic,,,dagmara jest przyglupawa....takze daj na luz
    2026-06-10 23:39:21 [213.5.4.*] id:1689220  
    czytelnik1: Napisała postów [15], status [nowy] Reputacja
    No właśnie, co, szpital wykańcza ludzi? Skoro człowiek był z Opola, tak wypuścili go po leczeniu w szpitalu? Co robił poza Opolem, przeciwnym kierunku?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2026-06-11 08:50:49 [31.175.40.*] id:1689224  
    lisek4321: Napisał postów [328], status [wyjadacz] Reputacja
    nastepny pisowski medrzec,,,pewno tusk mial za nim isc,,,albo co najmniej sikorski....skad kaczor was bierze,takich matołow???
    2026-06-11 10:38:01 [37.31.6.*] id:1689230  
    maksiu89: Napisał postów [293], status [maniak] Reputacja
    Lisek Ty masz łeb zryty od oglądania telewizji... Wszędzie widzisz tylko PiS xD co za dzban :D PiS i PO to jedno ZŁO! ich miejsce jest na śmietniku historii
    2026-06-11 12:42:32 [31.175.40.*] id:1689234  
    lisek4321: Napisał postów [328], status [wyjadacz] Reputacja
    taaa,,,,maxiu,,,pewno mentzen ci imponuje i braun,,,,,coz,,,wielu jest jak ty ze beda gnoj u pana wyzucac za kromke chleba....bo tempoto nie rozumiesz wolnosci i demokracji,,,,typowy kajdaniarz