• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 2090
    • Dodano: 2026-04-09 / 07:41
    • Komentarzy: 1

    Kośnego na finiszu remontu. Trwają ostatnie prace asfaltowe

    Na ulicy Kośnego w Opolu prowadzone są końcowe roboty asfaltowe. Zakończenie inwestycji zaplanowano na koniec tygodnia, jednak do tego czasu kierowcy muszą liczyć się z obowiązującą czasową organizacją ruchu.

    Na remontowanym odcinku ulicy Kośnego trwają ostatnie prace związane z układaniem nawierzchni asfaltowej. Roboty wchodzą w finalną fazę, co oznacza zbliżający się koniec utrudnień dla kierowców i mieszkańców tej części miasta.

    Zgodnie z przekazanymi informacjami, zakończenie wszystkich prac planowane jest na koniec tygodnia. Do tego czasu utrzymana zostaje tymczasowa organizacja ruchu.

    Na remontowanym odcinku obowiązuje ruch jednokierunkowy - od ulicy Plebiscytowej w kierunku ulicy Katowickiej. Kierowcy powinni zwracać uwagę na oznakowanie i dostosować się do wprowadzonych zmian.

    Zakończenie prac oznaczać będzie przywrócenie pełnej przejezdności oraz zakończenie czasowych ograniczeń w ruchu na tym fragmencie ulicy Kośnego.

    Zdjęcie (1/4)

    Fot. Mzd

    Zobacz także Błyskawiczna reakcja policjantów SPPP Opole uratowała życie kobiety WIDEO
    reklama

    Forum

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    W dyskusji: 1

    2026-04-09 18:52:36 #1688392
    Przepiękne renowacje jak co roku, jednocześnie w wielu miejscach :)
    [ 0 ]