• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 17244
    • Dodano: 2026-03-04 / 16:19
    • Komentarzy: 0

    Zderzenie dwóch aut na ulicy Wrocławskiej w Opolu. Droga zablokowana

    Na ulicy Wrocławskiej w Opolu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu uczestniczyły trzy osoby. Jedna z nich została przetransportowana do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach.

    Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło 4 marca o godzinie 15.51. Na miejsce skierowano cztery zastępy straży pożarnej oraz inne służby ratunkowe.

    Ze wstępnych informacji wynika, że w wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe, Ford Kuga i Peugeot 206. Pasażerka Forda i kierowca peugeota zostali zabrani na badania.

    Drugi z kierowców nie wymagał hospitalizacji.

    Na miejscu pracują służby, które zabezpieczają teren zdarzenia oraz ustalają jego dokładne okoliczności. Ulica Wrocławska jest obecnie całkowicie zablokowana w obu kierunkach.

    Aktualizacja: ruch został już odblokowany w obu kierunkach.

    Zdjęcie (1/13)

    Fot. PAV

    reklama

    Wydarzenia pod patronatem portalu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".