• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 1145
    • Dodano: 2025-06-27 / 18:32
    • Komentarzy: 0

    Wypadek w Krzywej Górze. Jedna osoba trafiła do szpitala

    W piątek 27 czerwca około godziny 11:50 w Krzywej Górze doszło do dachowania samochodu osobowego marki Toyota. Kierowca pojazdu z obrażeniami trafił do szpitala w Namysłowie.

    Do zdarzenia doszło na łuku drogi w miejscowości Krzywa Góra w powiecie namysłowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, po czym wydostał się z niego, przemieścił na przeciwną stronę jezdni i dachował w drugim rowie.

    W zdarzeniu uczestniczył również inny pojazd, którym podróżowały dwie osoby. Ich udział nie zakończył się jednak obrażeniami wymagającymi hospitalizacji. Sam kierowca toyoty, który jechał sam, został przetransportowany do szpitala w Namysłowie przez zespół ratownictwa medycznego.

    Na miejscu interweniowały zastępy z JRG PSP Namysłów, OSP KSRG Pokój, Zespół Ratownictwa Medycznego z Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie.

    Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

    Zdjęcie (1/2)

    Psp Namysłów

    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".