• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 2117
  • Dodano: 2024-04-05 / 09:36
  • Komentarzy: 1

  Policyjna eskorta do szpitala

  (Fot. Policja)

  Policjanci z Dobrzenia Wielkiego udowodnili, że wiedzą, jak zachować się w sytuacji wymagającej szybkiej i zdecydowanej reakcji. St. post. Agata Rzepka i st. sierż. Tomasz Kopacz pomogli w szybkim i bezpiecznym dotarciu do szpitala 51-letniemu mężczyźnie, który wymagał natychmiastowej opieki lekarskiej. Nie było chwili do stracenia, a w danym momencie nie było wolnej karetki. Mężczyźnie w szpitalu została udzielona pomoc i został on przyjęty na oddział.

  W poniedziałek, 1 kwietnia, około godziny 18:30 z policjantami z Dobrzenia Wielkiego skontaktował się mężczyzna, który wiózł swojego 51-letniego ojca do szpitala. Według zgłaszającego jego pasażer potrzebował jak najszybciej dostać się do placówki medycznej, ponieważ tracił on przytomność.

  W tej sytuacji policjanci będący w służbie, w porozumieniu z dyżurnym jednostki podjęli decyzję o eskorcie do szpitala. St. post. Agata Rzepka i st. sierż. Tomasz Kopacz, przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych zapewnili mężczyźnie szybkie i bezpieczne dotarcie od szpitala w Opolu.

  51-latkowi w szpitalu została udzielona pomoc i został on przyjęty na oddział.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-04-05 09:47:09 [62.87.183.*] id:1671668  
  Krzycho: Napisał postów [5130], status [VIP] Reputacja
  No i tutaj zachowali się jak policjanci, nie lepiej tak niż chować się po krzakach z "suszarką" :)

  Nick:
  Treść: