• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2253
  • Dodano: 2023-12-22 / 15:39
  • Komentarzy: 1

  Dachowanie pojazdu w powiecie brzeskim

  Dwa podobne zdarzenia drogowe odnotowali strażacy w powiecie nyskim i brzeskim. W obu przypadkach kierowcy stracili panowanie nad samochodem czego skutkiem było dachowanie pojazdu.


  W piątek 22 grudnia, tuż przed godziną 6:30, brzeskie służby otrzymały zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na drodze krajowej numer 94 w okolicy miejscowości Buszyce.

  Na miejsce skierowano dwie jednostki straży pożarnej z JRG Brzeg, dodatkowo jeden zespół z OSP Łosiów, zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

  Po przybyciu strażacy zastali pojazd na dachu, znajdujący się poza drogą, w polu. W samochodzie podróżowała jedna osoba, która otrzymała pomoc medyczną od strażaków, a następnie została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego.

  Szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku pozostają w toku ustaleń przez właściwe organy. Warto też przypomnieć, że warunki drogowe, przelotny deszcz, wiatr pozostaną z nami jeszcze jakiś czas. Jedźmy ostrożnie.

  Zdjęcie (1/3)

  (Fot. KP PSP Brzeg)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-12-22 15:53:00 [94.75.75.*] id:1668255  
  Krzycho: Napisał postów [5095], status [VIP] Reputacja
  No kolejny as jechał za szybko :)

  Nick:
  Treść: