• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 15308
  • Dodano: 2023-06-03 / 14:18
  • Komentarzy: 0

  Trwa Festiwal Książki w Opolu. Dużo nowości i znani autorzy w sercu miasta

  Miłośnicy tradycyjnej formy czytania rozpoczęli trzydniowy maraton z książką w tle. Na Placu Wolności w Opolu zaroiło się od wydawnictw, znanych autorów i wydarzeń. Rozpoczął się 8. Festiwal Książki w Opolu.


  Jak co roku, najmocniejszym punktem Festiwalu Książki są spotkania autorskie z twórcami bestsellerowych powieści. Można podczas wydarzenia spotkać zarówno mistrzów kryminałów, fantastyki, reportażu czy literatury kobiecej. Na wszystkie spotkania wstęp jest bezpłatny!

  Trzydniowy Festiwal Książki w Opolu wystartował w piątek 2 czerwca przed południem.

  Jedną z atrakcji festiwalu są warsztaty pisarskie, skierowane zarówno do dorosłych, jak i najmłodszych widzów. Pod kierunkiem polskich młodych autorek poznają Państwo tajniki pisania oraz zdobędą wiedzę o etapach wydawania własnej książki. Dzieci będą zaś mogły nie tylko posłuchać bajek, ale także przez chwilę poczuć się jak prawdziwi ilustratorzy.

  Festiwal Książki Opole promuje czytelnictwo za pomocą muzyki, dlatego również na tegorocznej edycji nie może zabraknąć świetnych koncertów. Muzyczny wieczór to świetny sposób na zakończenie każdego festiwalowego dnia. W piątek będziemy słuchać rapu, w sobotę Luxtorpeda, a na zakończenie festiwalu planowany jest koncert jazzowy.

  Nowością festiwalową będzie w tym roku panel YOUNG ADULT. Wszystkie wymienione autorki spotkają się ze swoimi fanami w jednym miejscu i w jednym czasie, aby porozmawiać i podpisać książki.

  Szczegółowy program tegorocznego Festiwalu Książki znajduje się na stronie organizatora:

  https://festiwalksiazki.pl/

  Zdjęcie (1/46)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".