• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1156
  • Dodano: 2023-05-25 / 10:28
  • Komentarzy: 0

  Dachowanie busa w miejscowości Komorno

  (Fot. KP PSP Kędzierzyn-Koźle)

  Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło na Drodze Krajowej nr 45 w miejscowości Komorno. Na szczęście kierujący samochodem opuścił pojazd przed przybyciem ratowników.


  Strażacy z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego dwukrotnie wyjeżdżali w środę wieczorem do zdarzeń drogowych. Pierwsze dotyczyło pożaru samochodu osobowego, z kolei drugie dotyczyło dachowania samochodu dostawczego na DK 45 w miejscowości Komorno. Do tego zdarzenia doszło dzisiaj w nocy ze środy na czwartek około godziny 3.00.

  - Kierujący samochodem opuścił pojazd przed naszym przybyciem. Działania strażaków polegały na udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy poszkodowanemu kierowcy, zabezpieczaniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatora - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu.

  Na szczęście 18-letniemy kierowcy nic się nie stało. Jedną z zakładanych hipotez zdarzenia jest zaśnięcie podczas jazdy. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".