• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 32823
  • Dodano: 2023-05-10 / 06:58
  • Komentarzy: 5

  Pożar budynku przy Rzeszowskiej Opolu

  Pożar w lokalu przy ulicy Rzeszowskiej w Opolu wybuchł w nocy z wtorku na środę. Jedna osoba podtruta gazami pożarowymi trafiła do szpitala. Trwa liczenie strat.


  W środę 10 mają około godziny 2.00 do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze lokalu przy ulicy Rzeszowskiej. W lokalu nad którym wybuchł pożar mieści się dobrze znany opolanom sklep rowerowy, który funkcjonuje w tym miejscu od wielu lat. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszych służb zastano rozwinięty pożar poddasza budynku.

  Strażacy ugasili pożar, na tę chwilę nie wiadomo jakie są jego przyczyny. Wiele. wskazuje na to, że do rozprzestrzenienia się ognia doszło poprzez pożar sadzy w kominie. Dokładne okoliczności tego zdarzenia są wyjaśniane.

  Spaleniu uległa jedna część budynku, (poddasze oraz dach) , a strażacy obecni na miejscu udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej dwóm osobom podtrutym gazami pożarowymi. Po przebadaniu poszkodowanych przez Zespół Ratownictwa Medycznego, jedna osoba trafiła do szpitala.

  Do tematu wrócimy.

  Zdjęcie (2/12)

  (Fot. Piotr)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".