• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2752
  • Dodano: 2023-04-27 / 08:45
  • Komentarzy: 0

  Zwęglone ciało w samochodzie pod Gogolinem. Sprawę bada prokuratura

  (Fot. Archiwum)

  Do dramatycznego odkrycia doszło w ubiegłym tygodniu w gminie Gogolin. Spacerowicze natknęli się w lesie na spalony samochód. W środku było zwęglone ciało.


  W piątek 14 kwietnia przed południem, w okolicy gogolińskiej miejscowości Kamionek spacerowicze zauważyli spalony samochód osobowy. Pojazd stał na leśnej drodze. Po podejściu bliżej sytuacja nabrała prawdziwego dramatu. W pojeździe znajdowały się zwęglone zwłoki.

  Natychmiast zawiadomiono służby. Technicy policyjni, którzy niezwłocznie przybyli na miejsce zdarzenia zabezpieczyli wszelkie ślady. Niestety zwłoki były zwęglone doszczętnie, co uniemożliwiło wstępną kwalifikację chociażby płci denata. Pobrano materiał do badań DNA.

  Sprawą zajmuje się już strzelecka prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie występku pomocy, czy nakłaniania do popełnienia samobójstwa. Ustalono właściciela samochodu, jednak tożsamość denata nie jest jeszcze potwierdzona. Nie wiadomo, czy jest to właściciel spalonego pojazdu, czy też osoba zupełnie przypadkowa.

  Do sprawy będziemy wracać.
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".