• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 26336
  • Dodano: 2023-02-27 / 09:01
  • Komentarzy: 1

  Zderzenie trzech pojazdów na ulicy Fabrycznej. 4 osoby zostały poszkodowane

  Spore utrudnienia mają kierowcy poruszający się ulicą Fabryczną. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.


  W poniedziałek 27 lutego przed godziną 9.00 do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Fabrycznej w Opolu. Na miejsce zdarzenia skierowano zastępy straży pożarnej, Zespoły Ratownictwa Medycznego i policję.

  Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszych służb potwierdzono treść zgłoszenia. W wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu uszkodzone zostały trzy auta osobowe, którymi łącznie podróżowały cztery osoby. Poszkodowani zostali przekazani Zespołom Ratownictwa Medycznego.

  Według relacji świadka zdarzenia, kierujący samochodem osobowym wyjeżdżający z ulicy Armii Krajowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu innemu kierowcy. Doszło do zderzenia, następnie w pojazdy wjechał kolejny kierowca.

  Ruch w miejscu wypadku w stronę Grudzic odbywa się z utrudnieniami, na miejscu cały czas pracują służby. Dokładne okoliczności tego zdarzenia będzie wyjaśniać policja.

  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-02-27 15:42:59 [89.64.44.*] id:1657205  
  Mario1: Napisał postów [1158], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  To jest bardzo niebezpieczne skrzyżowanie,jest na nim wiele wypadków,już dawno temu powinno powstać tam rondo.

  Nick:
  Treść: