• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 21994
  • Dodano: 2022-05-20 / 10:55
  • Komentarzy: 0

  Ruszyły piastonaliowe koncerty na błoniach Politechniki Opolskiej - hip-hop przyciągnął tłumy

  Na politechnicznych błoniach rozpoczęły się koncerty. W czwartek podczas hip-hopowych akcentów na scenie, błonia wypełnił się po brzegi studentami - i nie tylko.


  Błonia Politechniki Opolskiej wypełniły się wczoraj po brzegi fanami hip-hopu. Na to wydarzenie studenci czekali długi czas, a frekwencja w czwartek podczas koncertów Zaczarowanego Dorożkarza, Tede, Palucha i Smolastego tylko potwierdziła, że Piastonalia się studentom...po prostu należą!

  - Wcześniej bawiliśmy się na Uniwersytecie, ale to błonia zawsze mają największą moc. Zresztą widać ile nas tu jest. Organizacja na najwyższym poziomie, scena, światła i piękna pogoda. Nie potrzeba niczego więcej - mówią studenci bawiący się pod sceną.

  Dziś (piątek 20 maja) natomiast pojawią się na błoniach popularne zespoły rockowe: Big Cyc, Happysad oraz Nocny Kochanek. Warto mieć na uwadze, iż w międzyczasie na publiczność czeka wiele niespodzianek: jak choćby konkursy z nagrodami (w tym pobyt w Chorwacji). Dodatkowo na terenie kampusu rozłożyło się wesołe miasteczko.

  Piastonalia zakończy kino samochodowe na drugim kampusie (sobota, godz. 21) z pokazem najlepszego polskiego filmu minionego roku pt. "Moje wspaniałe życie" z Agatą Buzek, którego akcja rozgrywa się w Nysie

  Zdjęcie (1/50)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".