• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3426
  • Dodano: 2022-05-13 / 18:31
  • Komentarzy: 1

  Gala Lewy Prosty Fight Night już 21 maja!

  (Fot. Dżacheć)

  Radosław Chojnowski na nowo zbudował boks w Opolu. Dziś razem z Mateuszem, Ivanem, Kacprem i Aleksandrą założył federację Lewy Prosty. Premierowa gala Lewy Prosty Fight Night już w sobotę 21 maja.

  Na początku gali zobaczymy trzy walki w formule boksu olimpijskiego. W karcie walk zaplanowano 9 pojedynków. W walce wieczoru w formule MMA zawalczy Dawid "JOCKER" Ćwik, natomiast w boksie zawodowym zmierzą się Piotr Marek vs. Piotr Ćwik czyli starcie PITEK vs. BUBU.

  - Chcemy wspierać lokalnych sportowców w rozwoju i dążenia do spełnienia marzeń. To co wyróżnia naszą organizację to nastawienie na pasję, przyjaźń i sport. Nasza gala rozpocznie się w sobotę 21 maja w Stegu Arena - słyszymy.

  - Nasza gala jest wyjątkowa. Chcemy promować lokalnych zawodników i współpracować z opolskimi markami. Chcemy zaistnieć w sportach walki jako opolska organizacja - mówi Mateusz Romanek z Zarządu.

  Marcin Sagan, naczelnik Wydziału Sportu Miasta Opola podkreśla, że ma zaufanie do doświadczonych organizatorów. Warto wspomnieć, że dwie poprzednie gale walki w Opolu, które dość mocno był nagłaśniane przez organizatorów z innych środowisk nie odbyły się. - Piosenka będzie, jeśli chodzi o galę to nie jest tak że brakuje nam zaufania do organizatorów. To, że będzie to odpowiedni poziom świadczy choćby fakt, że organizuje to Radosław Chojnowski z Klubu Bokserskiego Odra Opole. Do trzech razy sztuka. To ludzie, którzy mają doświadczenie w organizacji różnych imprez. Zapowiedziana jest już kolejna gala i ja w to wierzę - mówi Marcin Sagan.

  Na sportowe show nastawieni są również zawodnicy. - Rynek sam weryfikuje zapotrzebowanie. Jesteśmy sportowcami i próbujemy się odnaleźć w profesjonalnej walce. Niech każdy robi swoje - mówi Piotr Marek.

  - Wszyscy, którzy walczą poświęcają kupę czasu i zdrowia w przygotowania. Niektóre gale są patologiczne, nie powinny mieć miejsca, ale większość chłopaków nastawia sport na dobrą drogę - dodaje Kamil Sylwestrzak.

  - Podsumowując, ciężki trening to wielkie poświęcenie. My to szanujemy i chcemy żeby ten szacunek wracał w naszą stronę - dodaje Romanek.

  Niezwykle ciekawie zapowiadają się pojedynki w boksie: Przemysław Tkocz vs. Damian "GRABARZ" Zapart oraz Mateusz Dziedzic vs. Klaudiusz Hejmej. Na ringu będzie można zobaczyć również znanego z kanału na YouTube Denisa "FLINSTONA" Górniaka - w formule boksu zawodowego oraz byłego piłkarza Ekstraklasy Kamila Sylwestrzaka, który zawalczy w K-1.

  Dodatkową atrakcją całej gali będą występy znanych i lubianych raperów. Na scenie z mikrofonem wystąpi: KaeN, Intruz, Dedis, Młody AZF oraz Dawid Obserwator. Galę Lewy Prosty skomentuje Artur "Kornik" Sowiński.

  Bilety są do kupienia na stronie: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/73784/Opole/Gala+sport%C3%B3w+walki+-+Lewy+Prosty/

  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-05-13 22:17:44 [188.123.205.*] id:1638993  
  ombre: Napisał postów [19727], status [VIP] Reputacja
  Co artykuł to o Lewym.Dajcie spokój chłopakowi.

  Nick:
  Treść: