• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 757
  • Dodano: 2022-04-18 / 10:15
  • Komentarzy: 0

  Porażka Stali, remis MKS-u

  (Fot. Piotr Mazurczak/MKS Kluczbork)

  W spotkaniu w Kluczborku nie padła żadna bramka.

  W Wielką Sobotę walczyli o punkty przedstawiciele Opolszczyzny w 3 lidze. Stal Brzeg czekało wyjazdowe spotkanie w Bytomiu, a MKS zagrał u siebie z Lechią Zielona Góra.

  W Kluczborku kibice nie zobaczyli żadnych bramek - a samo spotkanie również nie porwało. W pierwszej połowie to goście mieli przewagę posiadania piłki, lecz nic konkretnego z tego nie wychodziło. Druga część gry wyglądała podobnie - Lechia tworzyła szansę, lecz nic z tego nie wynikało, a MKS odpowiadał nielicznie, lecz również nie potrafił znaleźć drogi do bramki i skończyło się to bezbramkowym remisem.

  Zdecydowanie więcej się działo na stadionie w Bytomiu, miejscowa Polonia zmierzyła się ze Stalą Brzeg. I niestety, goście już przegrywali w 2 minucie, gdyż Dawid Wolny umieścił z bliskiej odległości piłkę w bramce. Na szczęście nieco ponad kwadrans później, było już 1:1 a swojemu byłemu klubowi piłkę do bramki wepchnął Damian Celuch. Bardzo szybko zareagowali Bytomianie, strzelając bramkę na 2:1, ustalając wynik pierwszej połowy. W drugiej odsłonie do ataku rzucili się goście, lecz trafili miejscowi, a dokładnie ponownie Wolny i szansa na punkty mocno się oddaliła. Niestety, Stal było stać tylko na jeszcze jedno trafienie - w 77 minucie wynik na 3:2 ustalił Michał Sypek i Brzeżanie wrócili do domu bez punktów.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".