• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2835
  • Dodano: 2022-04-03 / 10:00
  • Komentarzy: 0

  Tragiczny wypadek na obwodnicy Brzegu. Zginął pieszy

  (Fot. Glospowiatu24)

  Mimo wielu akcji prewencyjnych, cały czas dochodzi do tragedii. Szczególnie niebezpieczna jest obwodnica Brzegu, gdzie w sobotę wieczorem doszło do śmiertelnego potrącenia osoby pieszej.


  Komenda Powiatowa Policji w Brzegu prowadzi dochodzenie w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę 2 kwietnia około godziny 20.30 na obwodnicy Brzegu. Na drodze krajowej 94 doszło doszło do tragicznego zdarzenia.

  Do tragedii doszło na trasie Opole-Oława. Wstępnie wiadomo, że samochód osobowy potrącił pieszego, a z nieoficjalnych informacji wynika, że osoba ta miała przebiegać przez jezdnię w okolicy stacji benzynowej Lotos. Lekarz, który przybył na miejsce stwierdził zgon poszkodowanego.

  Na odcinku drogi, na którym doszło do wypadku, pracował prokurator, policjanci ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Zadaniem funkcjonariuszy jest teraz szczegółowe wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego wypadku.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".