Sklep meblowy TC Meble Opole Tomasz Cembolista

  Adres:
  ul. Ozimska
  45-310 Opole
  Telefon:
  666191004
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  salon@tcmeble.pl

  Showroom meblowy marki meblowej TC Meble Tomasz Cembolista - Opole, ul. Ozimska.

  Producent mebli na wymiar, firma TC Meble Tomasz Cembolista zajmuje się produkcją mebli wypoczynkowych, mebli do salonu, nowoczesnych stołów do jadalni, stołów rozkładanych z blatem z litego drewna, stołów ze spieku kwarcowego i nowoczesnych modułowych mebli pokojowych.

  W ofercie firmy znajdziemy meble nowoczesne wykonane według projektów własnych TC oraz jako uzupełnienie także modele innych producentów. Motto firmy - Quality & Comfort zobowiązuje, dlatego eleganckie i nowoczesne wzornictwo połączone są z wysoką jakością i komfortem. Bogata ilość wzorów mebli, rodzajów obić, wykończeń oraz mechanizmów dodatkowych zwiększających ich funkcjonalność sprawiają, że jest meble TC stanowią poważną konkurencję na rynku meblowym. Oferta TC zawiera sofy, komplety wypoczynkowe, wypoczynki skórzane, meble pokojowe, meble do salonu i wiele innych meblowych elementów wyposażenia wnętrz.

  Bogata oferta mebli nowoczesnych i klasycznych dostosowanych do indywidualnych oczekiwań. Oferujemy sofy wielofunkcyjne, stoły i krzesła, wypoczynki skórzane, dodatki dekoracyjne, środki do konserwacji i czyszczenia mebli. Wszystkie oferowane meble można zobaczyć w naszych salonach meblowych w Dobrodzieniu i Opolu.

  Szczególnie polecamy naszej produkcji sofy i komplety wypoczynkowe w obiciach z tkanin i skórzane. Dostępne jako kanapy trzy- lub dwuosobowe, wypoczynki skórzane, fotele, podnóżek i narożniki. Prawie każdy element mebli można zamówić w dowolnej kolorystyce i materiale.

  Swoją ofertę kierujemy do wymagających klientów, którzy poszukują wysokiej jakości mebli za rozsądną cenę. Nasze wyroby dorównują produktom rozpoznawalnych marek meblowych, a są oferowane w atrakcyjnej cenie.

  Wykonujemy meble na indywidualne zamówienie.

  Godziny otwarcia:
  Pn-Pt 10.00 - 20.00
  Sob. 10.00 - 20.00
  Ndz. handlowa 10.00 - 16.00

  Tel. 666 191 004

  https://www.tcmeble.pl/

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2022-03-01