• Wyświetleń: 2094
    • Dodano: 2021-06-07 / 07:16

Koniec szans Odry na baraże o ekstraklasę

Opolanie doznali dotkliwej porażki z GKS Tychy.

To koniec marzeń o najwyższej klasie rozgrywkowej. Odra Opole przegrała 1:5 ze znajdującym się na trzecim miejscu GKS-em Tychy. Ta porażka przekreśla szansę przed ostatnią kolejką Fortuny 1 Ligi.

Mecz był otwarty, a sytuację tworzyły się z obu stron. Jednakże, większą przewagę mieli goście, lecz udokumentowali to dopiero w 36 minucie, za sprawą Sebastiana Stebleckiego, po jego trafieniu głową. W pierwszej połowie strzelali tylko Tyszanie, ale wynik do przerwy był remisowy, gdyż parę chwil przed końcem piłkę do własnej siatki skierował Bartosz Szeliga.

Po zmianie stron gra Opolan wyglądała lepiej, gospodarze przeprowadzili szturm na bramkę strzeżoną przez Jałochę, lecz brakowało szczęścia. Niestety, GKS przetrwał to i zaatakował skutecznie. Najpierw trafił Jakub Piątek, następnie Bartosz Biel, a gdy Opolanie próbowali jeszcze postraszyć i nawiązać kontakt, niestety skończyło się to kolejnymi dwoma straconymi trafieniami i mecz zakończył się wynik 1:5,a przy zwycięstwie Górnika Łęczna Opolanie stracili szansę na baraże o ekstraklasę.

2021-06-07 19:16:53 [5.173.121.*] id:1613719
    tippmann: Napisał postów [7576], status [VIP] Reputacja