• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 840
  • Dodano: 2021-04-10 / 17:50
  • Komentarzy: 0

  Medale i pinsy - wyjątkowe wyróżnienie na różne okoliczności

  Medale i pinsy - wyjątkowe wyróżnienie na różne okoliczności
  Rocznica historyczna, jubileusz założenia firmy albo rozpoczęcia pracy to tylko jedne z wielu okazji, które mogą zostać uroczyście uhonorowane za pomocą nieszablonowych ozdób, jakimi są medale i pinsy metalowe, przeznaczone do wpinania do strojów i gadżetów, ale nie tylko. Sprawdź, kiedy i w jaki sposób wykorzystywać takie rozwiązania, by zaakcentować uroczysty charakter danego wydarzenia.

  Medale na różne okoliczności


  Najczęściej o medale walczą sportowcy. Rywalizacja na igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach świata, mistrzostwach Europy i poszczególnych krajów sprowadza się do wyłonienia najlepszego zawodnika, który otrzyma złoty krążek. Za drugie i trzecie miejsca laureaci odznaczani są medalami srebrnymi i brązowymi, na powierzchni których wybita może być grafika upamiętniająca dane wydarzenie.


  Jednak medale wręczane są nie tylko sportowcom. Mogą być one doskonałym sposobem na podkreślenie rangi każdego wydarzenia. Medal to pamiątka, która przetrwa lata i ma znaczenie sentymentalne. Zlecenie wykonania takiej nagrody nie jest drogie, dlatego można zdecydować się na medale na zamówienie np. dla wszystkich swoich pracowników, by docenić ich z okazji jubileuszu zatrudnienia w danym zakładzie.


  Kupno medali okolicznościowych można też zaplanować na ważne wydarzenia związane z działalnością firmy, takie jak jubileusz jej założenia albo wprowadzenie na rynek określonego produktu. Atutem medalu okolicznościowego jest to, że można go zamówić z dowolną grafiką. To element łączący zalety zarówno takich medali okolicznościowych, jak i pinsów, które wpina się do różnych strojów.


  Przypinki metalowe dla uczczenia ważnych okazji


  Nie tylko medale okolicznościowe w gustownych opakowaniach mogą być upominkami z okazji ważnych uroczystości. Także przypinki - pinsy metalowe - mogą być wykorzystywane w podobnych sytuacjach. Pozwalają one na wyróżnienie kogoś w danej grupie. Są dużo mniejsze niż medale i mogą mieć różny kształt. Pinsy można zamówić według własnego projektu. Metalowe przypinki umieszcza się zwykle w klapie marynarki czy żakietu. Taka wpinka jest subtelną i elegancką ozdobą stroju. Takie produkty, jako gadżet okolicznościowy, sprawdzają się w różnych sytuacjach, nie tylko jako odznaczenia jubileuszowe, ale również przy prowadzeniu kampanii wyborczych. Z okazji wydarzeń historycznych i wszelakich ważnych rocznic politycy bardzo często noszą pinsy z flagą Polski, z godłem czy też np. z napisem "Solidarność", co dla wielu ma podniosłe znaczenie.


  Słowem, zarówno pinsy, jak i medale okolicznościowe są gustownym elementem honorującym doniosłe uroczystości. Zamówienie ich i wręczenie pracownikom, klientom, kontrahentom czy być może nowożeńcom i jubilatom pozwoli na to, by ktoś poczuł się wyjątkowo.



  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".