• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1648
  • Dodano: 2021-01-07 / 09:28
  • Komentarzy: 0

  Pożar zabudowań gospodarczych i budynku mieszkalnego w powiecie nyskim

  Pożar zabudowań gospodarczych i budynku mieszkalnego w powiecie nyskim
   <i>(Fot. OSP Niwica)</i>

  (Fot. OSP Niwica)

  Przed godziną 7.00 do nyskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pojawieniu się ognia w budynku gospodarczym na terenie gospodarstwa w miejscowości Koperniki. Na miejscu trwa akcja strażaków.


  Informacja o pojawieniu się ognia który szybko objął zabudowania gospodarcze wpłynęła do dyżurnego nyskiej straży w czwartek 7 stycznia około godziny 6.40. Na miejsce zadysponowano dziesięć jednostek straży pożarnej.

  Z informacji przekazanych przez służby pracujące na miejscu zdarzenia wynika, że w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Mieszkańcy budynku ewakuowali się sami jeszcze przed przyjazdem jednostek. Po dojeździe na miejsca pożaru pierwszych zastępów straży, zlokalizowano ogień i rozpoczęto akcję gaśniczą. Okazało się, że z części gospodarczej płomienie przedostał się na część mieszkalną.

  W wyniku pożaru, w budynku gospodarczym zawalił się dach oraz strop. Niestety budynek prawdopodobnie nie będzie nadawał się do użytku. Na miejscu zdarzenia cały czas trwa akcja związana z dogaszaniem i przelewaniem elementów.

  W akcji gaśniczej brali udział strażacy z JRG w Nysie, a także OSP z Kopernik i Niwnicy.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".