• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2706
  • Dodano: 2020-11-30 / 14:16
  • Komentarzy: 1

  Dachowanie na trasie pomiędzy Kędzierzynem-Koźlem a Januszkowicami. 2 osoby w szpitalu

  (Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu)

  To już drugie niebezpieczne zdarzenie w poniedziałek na drogach powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Po dachowaniu samochodu osobowego dwójka pasażerów trafiła do szpitala.


  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek 30 listopada na Drodze Wojewódzkiej nr 423 pomiędzy Kędzierzynem-Koźlem a Januszkowicami. Zgłoszenie trafiło do służb ratunkowych przed godziną 11.00.

  Według informacji przekazanych przez zgłaszającego, kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem na skutek czego ford wypadł z rogi i dachował. - Nasze działania polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojeździe, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz prowadzeniu ruchu wahadłowego. Na miejscu zdarzenia działały zastępy z JRG 2 oraz OSP Kłodnica - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu.

  Osobowym fordem podróżowało starsze małżeństwo. Oboje zostali zabrani do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Nie wiadomo jak poważne są ich obrażenia.

  Na czas prowadzonych działań ruch na DK 423 odbywał się wahadłowo. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-12-05 11:10:28 [94.254.152.*] id:1605580  
  SekO: Napisał postów [761], status [rozpisany/na] Reputacja
  Lekcja na przyszłość: uważaj jak zap*erdalasz

  Nick:
  Treść: