• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1150
  • Dodano: 2020-11-09 / 17:57
  • Komentarzy: 1

  XVII Opolska Gala Żużla na Lodzie odwołana

  XVII Opolska Gala Żużla na Lodzie odwołana

  (Fot. Archiwum)

  Powodem rezygnacji jest koronawirus

  Ciężkie czasy dla sportu. Druga fala koronawirusa powoduje, że wiele eventów jest odwoływane i tak jest również w przypadku corocznej Gali Żużla na Lodzie, z której dochód jest przekazywany na cele charytatywne.

  "Corocznie zimową porą na tafli opolskiego "Toropolu" odbywa się Opolska Gala Żużla na Lodzie, z której dochód ze sprzedaży wejściówek przekazywany jest na rzecz chorych dzieci i tak się dzieje już od 16 lat. Obecnie, od dłuższego czasu zmagamy się z szalejącym koronawirusem Covid-19. (...) W związku z zastałą sytuacją, po konsultacji z prezydentem Opola Panem Arkadiuszem Wiśniewskim, podjęliśmy decyzję o odstąpieniu od organizacji z początkiem nowego roku XVII edycji Opolskiej Gali Żużla na Lodzie, kierując się odpowiedzialnością oraz troską o zdrowe i życie każdego z nas." - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

  Jednakże, odwołanie tegorocznej edycji nie będzie się wiązało z końcem tej wspaniałej inicjatywy. Organizatorzy zapewnili, że wraz z uspokojeniem sytuacji w Polsce poczynią wszelkie starania, by wystartować po raz kolejny po tafli Torpolu.

  Całe oświadczenie można przeczytać na stronie internetowej Kolejarza Opole.


  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-11-09 18:36:52 [185.117.85.*] id:1604346  
  jarekzopola: Napisał postów [1056], status [stały bywalec] Reputacja
  szkoda :( zostali na prawdziwym lodzie (panstwowym) ciekawe co dalej panstwo zadotuje potrzebujacych dla ktorych miala byc ta gala????

  Nick:
  Treść: