• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1595
  • Dodano: 2020-08-05 / 13:28
  • Komentarzy: 0

  Wybił szybę, gdy chciał dostać się do środka, został spłoszony

  Wybił szybę, gdy chciał dostać się do środka, został spłoszony

  (Fot. Archiwum)

  Zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem do sklepu usłyszał 59-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. W jego szybkim zatrzymaniu pomogła reakcja świadka, który poinformował policjantów o zdarzeniu.

  W poniedziałek (3.08), około godz. 5:30 rano, policjanci otrzymali zgłoszenie o próbie włamania do jednego ze sklepów na terenie Kędzierzyna-Koźla. Jak ustalili funkcjonariusze, nieznany wówczas mężczyzna wybił w oknie szybę, a gdy chciał dostać się do środka, został spłoszony. Policjanci, którzy wykonywali na miejscu czynności, szybko ustalili rysopis sprawcy i rozpoczęli za nim poszukiwania. Informacje te zostały także przekazane wszystkim patrolom w mieście.

  Chwilę później, kilka ulic dalej, funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zauważyli szukanego mężczyznę. 59-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego został zatrzymany.

  Mężczyzna został już przesłuchany. Usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem do którego się przyznał. Grozi mu za to kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".