• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 13813
  • Dodano: 2020-08-03 / 21:44
  • Komentarzy: 3

Dwie osoby ciężko ranne po czołowym zderzeniu osobówki z ciężarówką

 
 
Dwie osoby ciężko ranne po czołowym zderzeniu osobówki z ciężarówką
 <i>(Fot. OSP Rogów Opolski)</i>

(Fot. OSP Rogów Opolski)

Dwie osoby zostały ciężko ranne w wypadku, do którego doszło dziś po południu w Krapkowicach. Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec LPR.


Do krapkowickuch służb ratunkowych informacja o wypadku na drodze krajowej nr 45 wpłynęła w poniedziałek 3 sierpnia o godzinie 15:56.

Według wstępnych ustaleń pracujących służb ratunkowych na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca osobowego Hyundaia z nieustalonej dotąd przyczyny zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym. Wskutek zderzenia osoby podróżujące samochodem osobowym zostały zakleszczone w pojeździe. Strażacy uwolnili je za pomocą narzędzi hydraulicznych.

Oprócz kierowcy ciężko ranna została pasażerka Hyundaia. Zarówno mężczyzna, jak i kobieta zostali przetransportowani do szpitala. Jedna z osób trafiła do śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, drugą osobę Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do szpitala karetką.


Na czas prowadzonych działań droga z miejscu wypadku była zablokowana. Dokładne przyczyny wypadku ustala policja.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".