• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1279
  • Dodano: 2020-06-06 / 14:57
  • Komentarzy: 0

  Opolska Talentownia znów ożyła. Zorganizowano zaległy Dzień Dziecka

  Opolska Talentownia znów ożyła. Zorganizowano zaległy Dzień Dziecka

  (Fot. Dżacheć)

  Fundacja Kwitnące Talenty i Talentownia zorganizowały w swojej siedzibie zaległy Dzień Dziecka. Chętnych nie było wielu, ale organizatorzy liczą, że Opolanie potrzebują czasu, by nauczyć się funkcjonować w nowej rzeczywistości.


  Fundacja Kwitnące Talenty i Talentownia zorganizowały spotkanie dla dzieci z okazji minionego Dnia Dziecka. Jak podkreślają organizatorzy, świętować można cały czas, a szczególnie w ten trudny czas jakim jest dla nas czas pandemii.

  - Święto jest bardzo ważne dla dzieci, więc pragniemy zadbać o potrzeby najmłodszych. Dzisiaj organizujemy Dzień Dziecka, czyli bezpłatne zajęcia dla dzieci po to, by się trochę pobawić. Dziś pierwszy raz można wziąć udział w takich inicjatywach otwartych dlatego stworzyliśmy najmłodszym taką szansę. Dzieci nie ma dziś za dużo, jeszcze sporo rodziców boi się. Mimo, że od dziś można pójść do kina, teatru czy na imprezę, widać, że uczestnicy obserwują sytuację z ostrożnością - mówi Piotr Koziol, prezes Fundacji Kwitnące Talenty.

  Dziś zorganizowano zajęcia kreatywne, gry i zabawy. Dzień rozpoczęto od zapoznania się ze sobą. Dzieci obejrzały prezentację pt. "Zamień koronę na talenty". - Dzieci teraz robią swoje dzieła, które będą mogły zabrać do domu. Inicjatywę zakończymy wyjątkową bajką o utalentowanym Koziołku dla dzieci i rodziców. Po bajce zaplanowana jest dyskusja i rozmowa o ważnych dla dzieci - mówi Piotr Kozioł.

  Za dwa tygodnie Talentownia będzie wykonywać Opole z kartonu. Druga impreza będzie dużo większa. - W niedzielę za dwa tygodnie organizujemy festiwal Wege, który ostatnim razem zyskał bardzo dużą popularność.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".