• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1652
  • Dodano: 2020-06-03 / 12:48
  • Komentarzy: 0

  Piłkarze Odry Opole gotowi na powrót do rozgrywek. Jutro mecz w Radomiu!

  Piłkarze Odry Opole gotowi na powrót do rozgrywek. Jutro mecz w Radomiu!

  (Fot. Dżacheć)

  Włodarze Odry Opole wraz z piłkarzami podsumowali minione pół roku funkcjonowania klubu. Przed zawodnikami powrót do rozgrywek na stadionie, gwarantują opolskim kibicom, że są dobrze przygotowani.


  - Przed nami trudne wyzwanie. Piłkarze rozpoczynają przerwany w trakcie sezon. Wierzymy, że pójdzie im bardzo dobrze. Nasze plany się nie zmieniły, gwarantujemy powodzenie i stabilność klubu - mówi Arkadiusz Wiśniewski, prezydent miasta Opola.

  - W tym trudnym okresie jest to ważny komunikat zarówno dla piłkarzy którzy są dzień przed restartem pierwszej ligi. Piłkarze mogą liczyć na stabilność funkcjonowania klubu i stabilność wynagrodzeń. Z wielką nadzieją przystępujemy do rozgrywek - słyszymy.

  Drużyna obiecuję, że pokaże się z jak najlepszej strony i udowodni swoją przynależność do 1 ligi.

  - Dziękuję za zaufanie które uzyskaliśmy zarówno ze strony prezydenta, rady miasta oraz partnerów biznesowych, którzy przychylnie patrzyli na nasz projekt. Minęło już pół roku od kiedy projekt zaczyna być wdrażany. To inwestycja długofalowa, oczekujmy efektów. Cel dla nas jest oczywisty, czyli utrzymanie pierwszej ligi dla Opola. Widzimy ogromną pracę, którą wykonują tak samo zawodnicy, jak i sztab szkoleniowy - mówi Tomasz Lisiński, prezes Odry Opole.

  - Dziękuję miastu i sponsorom, że zostali z nami w tych ciężkich czasach. Jesteśmy przygotowani do wznowienia rozgrywek, także zobaczymy jak ten czas się potoczy, ale moim zdaniem damy radę - powiedział na spotkaniu z mediami Arkadiusz Piech, piłkarz Odry Opole.

  Już w najbliższy czwartek piłkarze pokażą się na wyjeździe w Radomiu. A w niedzielę zagrają na opolskim stadionie, niestety jeszcze bez udziału kibiców. Przed opolskimi piłkarzami trudne zadanie. W najbliższych 12 meczach muszą wrócić na miejsce niezagrożone spadkiem, a następnie je utrzymać.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".