• Wyświetleń: 1313
  • Dodano: 2020-05-18 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Czas na zmianę pasji w pracę!

  Czas na zmianę pasji w pracę!

  Stoisz przed wyborem ścieżki kariery lub potrzebujesz zmienić dotychczasową pracę? Podczas planowania swojej przyszłości zawodowej warto wziąć pod uwagę zainteresowania oraz pasje. To one mogą stać się dobrym sposobem na życie.


  Istnieje wiele korzyści wynikających z podjęcia decyzji o zmianie pracy na taką, która odpowiada zainteresowaniom. Osoby, które zdecydowały się na przekształcenie pasji w pracę, wskazują większą satysfakcję z wykonywanego zawodu. Dodają też, że podczas codziennych zadań są bardziej zaangażowani oraz dokładni. To z kolei przekłada się na wysoką jakość wykonanej pracy oraz na zadowolenie klientów. Co więcej, zmiana zainteresowań w pracę umożliwia ciągłe rozwijanie swoich kompetencji bez większego wysiłku. Pasjonaci szybciej przyswajają wiedzę i umiejętności, kiedy kształcą się w profesji, która ich interesuje. Dlatego tak wiele osób decyduje się na rozpoczęcie nauki w szkołach policealnych, by w krótkim czasie rozszerzyć i pogłębić swoje zainteresowania, zdobyć potwierdzenie umiejętności oraz zamienić pracę w pasję.

  Fotografia z certyfikatem CANON
  Jesteś dobrym obserwatorem, fotografujesz i chcesz rozwijać się w tym kierunku? Dowiesz się, jak wykonywać zdjęcia w atelier fotograficznym lub w plenerze, na potrzeby kampanii reklamowych, materiałów drukowanych i publikowanych w Internecie. Nauczysz się posługiwania cyfrowymi aparatami fotograficznymi, urządzeniami oświetlającymi, błyskowymi oraz światłomierzami, a także komputerowymi programami graficznymi. Ponadto zdobędziesz wiedzę z zakresu przygotowania planu zdjęciowego. Po zakończeniu kształcenia otrzymasz m.in.
  certyfikat ze znajomości kluczowych technologii CANON EOS System. Jako absolwent możesz pracować w studiach i agencjach fotograficznych, redakcjach portali internetowych i czasopism, agencjach reklamowych lub u siebie - zakładając własną działalność gospodarczą.  Grafika komputerowa
  Masz wyczucie estetyczne? Interesujesz się nowymi trendami graficznymi w reklamie i marketingu? To kierunek dla Ciebie. Dowiesz się, jak opracowywać projekty graficzne np. ulotki, billboardy, wizytówki oraz dobierać jakość i rodzaj papieru do druku. Nauczysz się obsługi programów: Adobe Illustrator, Adobe InDesign i CorelDraw oraz Adobe Photoshop - niezbędnych do wykonywania pracy zawodowej. Poza tym, zdobędziesz umiejętności z zakresu: składu materiałów graficznych, tworzenia animacji oraz montażu wideo, a także grafiki 3D, korygowania fotografii cyfrowych oraz projektowania grafiki dla stron www. Z takim pakietem wiedzy i umiejętności możesz pracować m.in. na zlecenie - w ramach własnej działalności gospodarczej lub w agencjach marketingowych i reklamowych, studiach projektowych czy wydawnictwach.

  Florystyka i bukieciarstwo
  To kierunek dla osób, które mają zmysł estetyczny, zdolności manualne i uwielbiają kompozycje kwiatowe. Ucząc się na tym kierunku, dowiesz się, jak dobierać i przygotowywać rośliny do tworzenia dekoracji oraz wykonywać dekoracje roślinne, np. z roślin suszonych, doniczkowych lub kompozycji mieszanych. Nauczysz się
  tworzenia kompozycji kwiatowych oraz wiązanek okolicznościowych z kwiatów żywych, np. z okazji ślubu czy komunii. Zdobędziesz umiejętności z zakresu pielęgnacji roślin ciętych, doniczkowych i gotowych dekoracji florystycznych, a także stylizacji wnętrz materiałem roślinnym. Po zakończeniu nauki możesz znaleźć
  zatrudnienie m.in. w kwiaciarniach, pracowniach florystycznych, firmach specjalizujących się w dekorowaniu wnętrz.

  Chcesz czerpać satysfakcję ze swojej pracy? Połącz ją z pasją! Szkoła Policealna TEB Edukacja w Opolu oferuje szereg kierunków, które profesjonalizują zainteresowania. Szkoła prowadzi zapisy online oraz zdalną naukę, dzięki czemu można kształcić się w komfortowych warunkach już teraz. Znajdź kierunek dla siebie i zrób pierwszy krok do zmiany jakości swojego życia!

  Więcej informacji:
  Szkoły Policealne TEB w Opolu

  ul. Krakowska 45-47
  45-018 Opole
  Tel: 77 446 15 00
  Tel: 77 453 88 85
  E-mail: ​ opole@teb.pl
  Zapisy:www.teb.pl/miasta/opole/oferta
  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".