• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1945
  • Dodano: 2020-05-04 / 17:00
  • Komentarzy: 1

  Kolizja 3 pojazdów w Byczynie. Jedna osoba w szpitalu

  (Fot. Czytelnik)

  W poniedziałek 4 maja dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Kluczborku zadysponował służby ratunkowe do zderzenia trzech pojazdów na ulicy Kluczborskiej w Byczynie.


  Informacja o zderzeniu trzech pojazdów w ciągu drogi krajowej nr 11 wpłynęła do służb ratunkowych w poniedziałek o 14:14. Jak się okazało, nieuwaga jednego z kierujących doprowadziła do kolizji z dwoma innymi pojazdami. Zdarzenie to miało miejsce na ulicy Kluczborskiej w Byczynie, gdzie wprowadzony został ruch wahadłowy w związku z remontem.

  Według relacji świadków zdarzenia, przed wahadłem zatrzymała się kobieta kierująca osobowym Peugeotem, za nią zatrzymała się kobieta, która podróżowała Skodą. Niestety jadący za nimi mężczyzna, kierowca Mercedesa Sprintera nie zachował należytej ostrożności i uderzył w stojące pojazdy.

  W wyniku tego, Mercedes Sprinter uderzył w Skodę, a następnie siłą odrzutu Skoda uderzyła w Peugeota. Osoby jadące osobówkami zostały przebadane przez Zespół Ratownictwa Medycznego, który przybył na miejsce. Kierująca Peugeotem kobieta została zabrana do szpitala na badania kontrolne, ponieważ była w ciąży.

  Na czas działań były utrudnienia w ruchu, w tej chwili ruch odbywa się bez dodatkowych utrudnień. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży z OSP Byczyna.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-05-05 06:33:35 [165.225.72.*] id:1597022  
  dontomasso: Napisał postów [3945], status [VIP] Reputacja
  jakim mandatem zostal ukarany kierowca miecia?

  Nick:
  Treść: