• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 6856
  • Dodano: 2020-04-20 / 17:49
  • Komentarzy: 0

  Do 3 zdarzeń drogowych doszło po południu w powiecie nyskim

  Do 3 zdarzeń drogowych doszło po południu w powiecie nyskim
   <i>(Fot. OSP Łąka)</i>

  (Fot. OSP Łąka)

  Bardzo dużo pracy mają dziś służby ratunkowe z województwa opolskiego, które dziś kilkanaście razy interweniowały przy zdarzeniach z udziałem pojazdów na drogach. Do trzech zdarzeń doszło w poniedziałek w powiecie nyskim.


  W poniedziałek po południu służby ratunkowe miały dużo pracy. Szczególnie w powiecie nyskim, gdzie po południu doszło aż do trzech zdarzeń z udziałem samochodów osobowych.

  Około 15:30 jednostki straży pożarnej, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego został skierowany do miejscowości Kwiatków w powiecie nyskim, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu służb wynikało, że w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przez kobiete kierująca osobowym Peugeotem doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Sytuacja miała miejsca na drodze powiatowej między Bukowem a Siestrzechowicami, poszkodowanych zostało 5 osób, w tym małe dziecko.

  Godzinę później, również w powiecie nyskim zderzył się samochód osobowy z samochodem dostawczym. Zdarzenie miało miejsce w Chróścinie, gdzie interweniowały 4 zastępy straży pożarnej.

  Natomiast na trasie DK 46 Opole - Nysa, na wysokości miejscowości Malerzowice, motocykl zderzył się z autobusem - tu brak informacji o poszkodowanych osobach.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".