• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1859
  • Dodano: 2020-02-08 / 09:00
  • Komentarzy: 0

  TVP3 Opole pokaże wszystkie mecze KPR Gwardii Opole w fazie grupowej Pucharu EHF

  TVP3 Opole pokaże wszystkie mecze KPR Gwardii Opole w fazie grupowej Pucharu EHF

  (Fot. TVP3 Opole)

  3 spotkania wyjazdowe, 3 mecze u siebie a także 2 dodatkowe mecze rywali grupowych KPR Gwardii Opole - tak prezentuje się plan transmisji jaki przygotowała dla swoich widzów TVP3 Opole. To historyczny projekt -ośrodek nigdy wcześniej nie miał w swojej ofercie tak prestiżowych praw transmisyjnych i tak przekrojowej oferty.


  Zespół z Opola, brązowy medalista PGNiG Superligi w ubiegłym sezonie, do fazy grupowej Pucharu EHF awansował po krajowym dwumeczu z Azotami Puławy. To trzecie z rzędu podejście Gwardzistów - rok temu w III rundzie eliminacyjnej musieli uznać wyższość Gorenje Velenje a dwa lata temu lepszy był RD Koper. W tegorocznej edycji tych europejskich zmagań drużyna Rafała Kuptela zmierzy się w grupie A z Bjerringbro -Silkeborg, MT Melsungen i Benficą Lizbona.

  Dzięki zaangażowaniu opolskiego oddziału Telewizji Polskiej na kibiców piłki ręcznej w regionie czeka obszerny pakiet transmisji. - W ramach negocjacji z federacją EHF pozyskaliśmy zarówno prawa do wszystkich spotkań Gwardii w swojej grupie (6 meczów - przyp. red.) jak i do dwóch spotkań jej grupowych rywali. Kibice będą więc mieli szerokie spektrum rywalizacji w grupie A - mówi Mateusz Magdziarz, dyrektor i redaktor naczelny TVP3 Opole. - Transmisje będą dostępne na naszej antenie, za pośrednictwem strony tvpsport.pl a także aplikacji mobilnej TVP Sport - wylicza Magdziarz.

  Spotkania Gwardii na "europejskich salonach" skomentują Jakub Biel i Artur Siódmiak, były reprezentant Polski, uczestnik Igrzysk Olimpijskich, wicemistrz świata z 2007 i brązowy medalista Mistrzostw Świata z 2009 roku. - Każdej transmisji będzie towarzyszyć przedmeczowe studio w nowej oprawie, którą przygotowaliśmy specjalnie na te rozgrywki - mówi Jakub Trzaska, szef redakcji sportowej TVP3 Opole. - Ja z kolei będę towarzyszyć drużynie w ich wyjazdowych spotkaniach czego zwieńczeniem będzie obszerny reportaż - dodaje.

  Plan transmisji:

  9.02
  MT Melsungen - KPR Gwardia Opole (14:45)

  16.02
  KPR Gwardia Opole - Bjerringbro-Silkeborg (18:45)

  19.02
  Bjerringbro-Silkeborg - MT Melsungen (18:30)

  22.02
  SL Benfica - KPR Gwardia Opole (16:45)

  29.02
  KPR Gwardia Opole - SL Benfica (18:45)

  21.03
  SL Benfica - Bjerringbro-Silkeborg (17:45)

  22.03
  KPR Gwardia Opole - MT Melsungen (18:45)

  29.03
  Bjerringbro-Silkebog - KPR Gwardia Opole (16:30)
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".