• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 6602
  • Dodano: 2020-01-31 / 11:54
  • Komentarzy: 0

  Czołowe zderzenie samochodów w Ozimku. Kierujący Toyotą zasnął za kierownicą

  Czołowe zderzenie samochodów w Ozimku. Kierujący Toyotą zasnął za kierownicą

  (Fot. OSP Antoniów)

  Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w piątek niedaleko marketu Netto w Ozimku. Policja ustala przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.


  W piątek 31 stycznia chwilę po 6:00 do stanowiska kierowania opolskiego Komendanta Wojewódzkiego Straży Pożarnej wpłynęła informacja o wypadku w pobliżu marketu Netto w Ozimku. Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej oraz Zespół Ratowników Medycznych.

  Strażacy, którzy udali się na miejsce zdarzenia zastali dwa samochody po zderzeniu czołowym w pobliżu ronda w Ozimku.

  - Kierujący samochodem osobowym marki Toyota 33-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu opolskiego w wyniku najprawdopodobniej zaśnięcia zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki Fiat, kierowanym przez 37-letniego mężczyznę. W wyniku zdarzenia obaj kierowcy zostali zabrani do szpitala - informuje dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

  Po tym, jak mężczyźni przejdą badania w szpitalu będzie można ustalić, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja, czy jako wypadek drogowy.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".