• Wyświetleń: 1874
  • Dodano: 2019-11-27 / 13:47
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Lidlaki - maskotki z Lidla - co zrobić aby je dostać?

  Lidlaki - maskotki z Lidla - co zrobić aby je dostać?
  Czym różnią się maskotki z Lidla od tych z Biedronki? Ile kosztują wspomniane pluszaki i co trzeba zrobić, aby je dostać?

  Pluszowe maskotki dostępne w sieci sklepów Biedronki już od kilku sezonów są obiektem pożądania większości dzieci. Swego rodzaju odpowiedzią na akcję Biedronki są Leśne Lidlaki dostępne naturalnie w sieci sklepów Lidl. Czym różnią się Leśne Lidlaki od Gangu Słodziaków i jak je zdobyć?

  Słodziaki vs. Lidlaki

  Zarówno maskotki dostępne w sieci sklepów Lidl, jak i pluszaki z Biedronki posiadają kształt kuli, na które naszyta jest buzia zwierzątka. Jakiego konkretnie? W przypadku Świeżaków - bo tak nazywają się maskotki dostępne w Biedronce - klienci wybierać mogą pomiędzy borsukiem Bartkiem, dzięciołem Dominikiem, sarenką Hanią i nietoperzem Nikodemem. Poza dużymi maskotkami dostępna jest też wersja mini określana mianem Świeżaków - Juniorów. Grupę Juniorów tworzą lis Lucuś, zajączek Zuzia, pszczółka Pola, dzięciołek Dominiczek, sówka Zosia oraz nietoperz Nikoś.

  A Lidlaki? Maskotki dostępne w sieci sklepów Lidl są wielkości klasycznych, dużych Świeżaków. Kolekcję Leśnych Lidlaków tworzy 8 zabawek: szop pracz, lis, wilk, zając, sarenka, jeż, sowa oraz koziorożec.

  Jak zdobyć maskotki?

  O ile same maskotki dostępne w Biedronce oraz Lidlu są do siebie w znacznym stopniu podobne, o tyle różny jest proces ich nabycia. Jak zatem zdobyć Świeżaka?

  Aby otrzymać wybraną maskotkę klienci muszą zebrać odpowiednią ilość specjalnych naklejek. Takowe można otrzymywać za zakupy o wartości co najmniej 40 zł, korzystanie z karty Moja Biedronka czy też kupno warzyw i owoców. Aby odebrać dużego Słodziaka musimy uzbierać aż 60 naklejek! Nieco mniej - bo 40 naklejek - umożliwi odebranie Świeżaka Juniora. Osoby posiadające 40 naklejek mogą wymienić je także na dużego Świeżaka, niemniej jednak w takim przypadku konieczna będzie dopłata w kwocie 19,99 zł. Z kolei za 15 naklejek otrzymamy egzemplarz książki "Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków" (regularna cena tego produktu wynosi 9,99 zł).

  Zdecydowanie prostsze zasady obowiązują w przypadku Leśnych Lidlaków. Aby zdobyć maskotkę z Lidla musimy ją po prostu... kupić. Ile zatem kosztuje Leśny Lidlak? Jedyne 9,99 zł za sztukę. Dla porównania dodajmy, iż cena regularna dużego Świeżaka wynosi aż 49,99 zł! Sklep Lidl nie zmusza zatem klientów do zbierania naklejek oraz dokonywania zakupów za określoną kwotę. Zasady wprowadzone przez markę wydają się więc o wiele przyjaźniejsze od tych, jakie proponuje sieć sklepów Biedronka. Jak napisał Lidl w udostępnionym komunikacie: "Maskotki mają zapewnić dzieciom dużo dobrej zabawy i rozbudzić wśród nich zainteresowanie przyrodą i ekologią. Zabawki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa, posiadają certyfikat TÜV Rheinland, który potwierdza brak substancji szkodliwych dla zdrowia. Co więcej, są objęte trzyletnią gwarancją".

  Jak zatem łatwo zauważyć, akcja prowadzona przez markę Lidl jest - z punktu widzenia klienta - o wiele atrakcyjniejsza. Lidl nie wymaga od nas bowiem wydania konkretnej kwoty na zakupy, ani też zbierania jakichkolwiek naklejek. Wszystko, co musimy zrobić to po prostu wybrać maskotkę, a następnie udać się z nią do kasy. Warto dodać, iż nie mniej atrakcyjnie prezentują się również inne oferty marki. Takowe dostępne są m.in. na stronie https://blix.pl/sklep/lidl/


  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.