• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5580
  • Dodano: 2019-10-05 / 07:30
  • Komentarzy: 1

Uwaga pacjenci! Zmiana lokalizacji SOR w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym

 
 
Uwaga pacjenci! Zmiana lokalizacji SOR w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym

(Fot. USK Opole)

W związku z kompleksową przebudową Szpitalnego Oddziału Ratunkowego wraz z nową lokalizacją Punktu Przyjęć Planowych od wtorku 8 października nastąpią istotne zmiany dla pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu - zmienia się lokalizacja SOR-u.


Punkt Przyjęć Planowych dla osób skierowanych na leczenie szpitalne zostanie uruchomiony w nowym miejscu - to wejście od ul. Witosa 26, pod estakadą dotychczasowego SOR (budynek C).

- W tej chwili poprzez remont przygotowujemy się do zasadniczej zmiany organizacji pracy. Całość działalności przeniesiemy na poziom -1, do pomieszczeń zapasowych, gdzie będziemy przyjmować wszystkich pacjentów. Będzie to tak funkcjonowało do czasu ukończenia prac remontowych - informuje dyrektor szpitala Dariusz Madera.

Szpitalny Oddział Ratunkowy zostanie przeniesiony do nowej, tymczasowej lokalizacji, na poziomie -1 (budynek A).

- Aby dostać się do tymczasowego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, należy wejść do szpitala głównym wejściem od strony parkingu (budynek D) i kierować się na poziom -1 (budynek A). Można zejść schodami w holu głównym, zjechać windą (na poziom -1) lub zejść klatką schodową. Dojście do SOR-u jest szczegółowo oznaczone tablicami informacyjnymi - informuje Małgorzata Lis-Skupińska, rzecznik prasowy Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.

Przeniesienie SOR-u wiąże się z zachowaniem obecnych zasad przyjęć pacjentów będących w stanie nagłego zagrożenia zdrowia i życia.

Wjazd pojazdów na teren szpitala do strefy tymczasowego SOR-u zostaje rozdzielony. Odrębnie zostanie wydzielona droga dojazdu dla środków transportu medycznego (poziom -1 budynek E). Pacjenci indywidualni SOR-u podjeżdżają na parking główny. Główny parking będzie bezpłatny w godzinach 19:00-7:00.reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-10-10 07:33:56 [83.4.79.*] id:1583030  
malinka68: Napisała postów [101], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
A co komu przeszkadzała tzwn. Nocna i świąteczną pomoc medyczna w szpitalu policyjnym ? Jadąc tam z dzieckiem załatwiał się szybko i sprawnie. Apteka też bliziutko, za rogiem. Komu to się nie podobało ???

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia