• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 927
  • Dodano: 2019-08-22 / 14:10
  • Komentarzy: 1

Przed nami I Ogólnopolski Przegląd Piosenki Osób Niewidomych - Opole 2019

 
 
Przed nami I Ogólnopolski Przegląd Piosenki Osób Niewidomych - Opole 2019

(Fot. Dżacheć)

Wacław Masłyk, Jarosław Wasik i Marek Piekarczyk zasiądą w jury, które będzie oceniać wykonawców w czasie koncertu finałowego Przeglądu Piosenki Osób Niewidomych - Opole 2019.


W dniach od 3 do 5 września 2019 r. Urząd Miasta Opola i Polski Związek Niewidomych Okręg Opolski organizuje I Ogólnopolski Przegląd Piosenki Osób Niewidomych - Opole 2019. Do wydarzenia zgłosiły się 42 osoby niewidome i słabo widzące z terenu całej Polski.

Koncert finałowy odbędzie się w dniu 4 września w Sali Kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Spośród nadesłanych zgłoszeń, wyłoniono 15 wykonawców, którzy zaśpiewają na koncercie na początku września. - To był bardzo trudny wybór, ponieważ nadesłano wiele nagrań na wysokim i bardzo wysokim poziomie artystycznym - informują organizatorzy.

W czasie koncertu jury wyłoni trzech wykonawców, którzy będą reprezentować Polskę w Krakowie, gdzie w listopadzie odbędzie się czwarty międzynarodowy festiwal dla osób niewidomych. Do jury zaproszono piosenkarza i kompozytora, członka zespołu Partita Wacława Masłyka. Tradycyjnie występy oceniać będzie Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum Piosenki Polskiej w Opolu oraz gość specjalny, legenda polskiego rocka, frontman TSA Marek Piekarczyk.

Niesamowity koncert może obejrzeć każdy - trzeba jedynie odebrać darmowe wejściówki w siedzibie Polskiego Związku Niewidomych Okręg Opolski przy ulicy Kościuszki 25/1 w Opolu w dni robocze w godzinach od 9 do 14.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-08-23 13:14:39 [77.253.187.*] id:1580272  
Rex: Napisał postów [4445], status [VIP] Reputacja
Najwyższy czas aby napisać co się dzieje dzisiaj w Opolu i okolicach

Nick:
Treść: