• Wyświetleń: 1225
  • Dodano: 2019-09-25 / 09:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Pasty do zębów

  Pasty do zębów
  Wybór pasty do zębów to nie jest coś, na czym się szczególnie skupiamy. Oczywiście jest to w jakimś stopniu uogólnienie, ale w tym momencie nie ma sensu się na tym skupiać. Najważniejsze jest to, co dzieje się w większości sytuacji.


  Ktoś może zapytać, skoro wybór pasty jest ważny, to na co najlepiej się zdecydować? Odpowiedź na to pytanie sobie jednak zostawmy i weźmy pod uwagę wybór.

  Rodzaje past do zębów

  Zacznijmy od tego, jakie są opcje - jak można podzielić pasty? Fakty są takie, że możliwości jest naprawdę sporo. Zresztą przybliżmy sobie wybór.

  Podział past może przedstawiać się następująco:

  - pasty uniwersalne, czyli pasty posiadające niezbędne składniki w odpowiednich proporcjach.
  - pasty wybielające, czyli pasty, które charakteryzują się posiadaniem większej ilości mechanicznych środków ścierających.
  - pasty do zębów wrażliwych to pasty, które zazwyczaj mają chlorek strontu, chlorek, azotan potasu lub hydroksyapatyt. Zdarza się też, że pasty te wpływają na podwyższenie stężenia aminofluorków.
  - pasty przeciw parodontozie to pasty, które mają m.in. wyciągi z ziół i koenzym Q10 (składniki pozwalają na przeciwdziałanie zapaleniu dziąseł i łagodzenie objawów).
  - pasty do czyszczenia protez, czyli pasty do czyszczenia zębów pozwalające na usunięcie osadu i resztek pokarmów. Można też dodać, że pasty te działają antybakteryjnie.
  - pasty dla dzieci to pasty, które najczęściej nie mają fluoru (fluor zastępowany jest ksylitolem).

  Skoro powiedzieliśmy sobie o rodzajach past, nie pozostaje nic innego, jak wrócić do wyboru.

  Jaka pasta do codziennego użytku?

  Jeśli chodzi o wybór pasty, na pewno trzeba zapoznać się ze stroną Happydental.pl. Happydental.pl to strona, na której można znaleźć artykuły do higieny jamy ustnej.

  Co przemawia za skorzystaniem z oferty? Oferta to gwarancja jakości (w największym uproszczeniu). Warto też podkreślić bardzo szybką realizację zamówień.

  Co do konkretnych past, wróćmy do podziału, który miał miejsce w poprzedniej części tekstu. Tak się składa, że pasty dzielą się na różne sposoby (także podział zaprezentowany w poprzedniej części tekstu to nie wszystko).
  Przykładem jest choćby podział znajdujący się pod wspomnianym wcześniej adresem.

  Wśród propozycji sklepu jest m.in. SEYSSO i LEBON. SEYSSO to pasta reminalizująca skutecznie odbudowująca szkliwo. Lebon to pasta wychodząca naprzeciw różnym oczekiwaniom (pasta ma właściwości wybielające, odkażające, przeciw zapalne, kojące i odświeżające). Ważne - obie propozycje zaliczają się do propozycji przydatnych w przypadku nieświeżego oddechu.

  Czy można stale używać pasty wybielającej?
  Czy stałe wykorzystywanie pasty wybielającej jest dobrym pomysłem? Pasta wybielająca kojarzy się jak najbardziej pozytywnie, ale rzeczywistość przedstawia się nieco inaczej. Przechodząc od razu do szczegółów - podczas poszukiwań pasty wybielającej, należy zwrócić uwagę na współczynnik ścieralności RDA.
  Załóżmy, że interesuje Cię codzienna higiena - o czym musisz pamiętać? W takiej sytuacji współczynnik pasty powinien wynosić około 45.  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".