• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5380
  • Dodano: 2019-03-03 / 18:27
  • Komentarzy: 1

Pracowity weekend dla opolskich strażaków

 
 
Pracowity weekend dla opolskich strażaków

(Fot. OSP Wołczyn)

 <i>(Fot. Interwencja na ul. Batalionu Zośka, fot. Maciej)</i>

(Fot. Interwencja na ul. Batalionu Zośka, fot. Maciej)

 <i>(Fot. OSP Wołczyn)</i>

(Fot. OSP Wołczyn)

To był pracowity weekend dla opolskich strażaków. Wczoraj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 25 razy. Dziś odnotowano już ponad 26 interwencji.


Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną zdarzenia, do którego doszło wczoraj 2 marca po godzinie 23:30. Samochody osobowe - audi i lexus zderzyły się na ulicy Kluczborskiej w Wołczynie. Jak poinformowali nas strażacy obsługujący zdarzenie - osobom, które uczestniczyły w zderzeniu nie stało się nic poważnego i udało im się opuścić pojazdy o własnych siłach.

Wczoraj wieczorem, w Opolu przy ulicy Batalionu "Zośka" doszło do zadymienia widocznego na 10 pietrze bloku mieszkalnego. Po przybyciu na miejsce zastępów straży pożarnej okazało się iż pożar wybuchł w zsypie na śmieci. Po podaniu 1 prądu wody pożar ugaszono. Nie prowadzono ewakuacji.

Dziś w nocy na trasie Jakubowice - Bruny doszło do niebezpiecznego zdarzenia, w którym kierowca opla dachował krótko po tym, jak wpadł w poślizg. Zespół Ratowników Medycznych udzielił pierwszej pomocy mężczyźnie, następnie kierowca został przetransportowany do szpitala. Do tego zdarzenia doszło około godziny 2:30 w nocy. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że mężczyzna był nietrzeźwy.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-03-03 23:07:55 [83.29.166.*] id:1571303  
Yonzłon: Napisała postów [33], status [rozkręca się] Reputacja
To co teraz nagrody albo specjalne wyróżnienia?To chyba jest ich praca chyba..

Nick:
Treść: