• 0
0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2306
  • Dodano: 2019-02-20 / 14:29
  • Komentarzy: 0

Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania w rękach głubczyckich kryminalnych

 
 
Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania w rękach głubczyckich kryminalnych
 <i>(KPP Głubczyce)</i>

(KPP Głubczyce)

Policjanci z Głubczyc zatrzymali 42-latka poszukiwanego na mocy Europejskiego Nakazu Aresztowania. Mężczyzna miał na terenie Austrii dopuścić się licznych włamań. Tamtejszy wymiar sprawiedliwości skazał go na 5 lat więzienia. Teraz Sąd Okręgowy w Opolu zdecyduje o ekstradycji mężczyzny do Austrii.

Głubczyccy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób, otrzymali informację o wydaniu Europejskiego Nakazu Aresztowania za jednym z mieszkańców gminy Głubczyce. Kryminalni pracujący nad tą sprawą ustalili dokładnie miejsce, gdzie mężczyzna ten może się ukrywać.

Funkcjonariusze w poniedziałkowe południe (18 luty br.), udali się pod wytypowany adres. Zastali tam poszukiwanego przez austriacki wymiar sprawiedliwości mężczyznę. Zatrzymany 42-latek miał na terenie Austrii dopuścił się licznych włamań oraz kradzieży.

Teraz Sąd Okręgowym w Opolu zadecyduje o ekstradycji mężczyzny do Austrii. Poszukiwany ma do odbycia karę 5 lat więzienia.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".