• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4992
  • Dodano: 2019-02-10 / 18:00
  • Komentarzy: 0

Walentynki w rytmie disco !Wyniki !

 
 
Walentynki w rytmie disco !Wyniki !
Wielkimi krokami zbliża się druga już edycja niesamowitej imprezy walentynkowej w rytmie disco polo! W roku ubiegłym impreza przyciągnęła setki miłośników rytmów disco.


Nie wiesz gdzie zabrać swoją ukochaną na walentynki? Brak pomysłu? Czy może znów wizyta w kinie na kolejnej komedii romantycznej? Mamy dla Was świetną opcję i już teraz spieszymy z pomocą.

Tylko kilkanaście dni dzieli nas od kolejnej imprezy w rytmie disco polo, która w roku ubiegłym cieszyła się niezwykłą popularnością. Niesamowite emocje i mnóstwo pozytywnej energii zaplanowano na 15 lutego 2019 na godzinę 20:00 w Stegu Arena w Opolu. Największa Walentynkowa gala Disco Polo w południowo-zachodniej Polsce odbędzie się już po raz 2.

To miejsce tego dnia wprowadzi Was w niepowtarzalny klimat w którym gwiazdy wielkiego formatu będą świeciły nad całą Opolszczyzną!

- Tegoroczna impreza będzie miała podobny charakter jak w roku ubiegłym. Z pewnością swoją obecnością zaszczycą nas jeszcze lepsi artyści, którzy podkręcą doskonale klimat wydarzenia. Strefa VIP zostanie zamieniona na strefę Business Vip, gdzie będzie można poznać również osoby związane z organizacją wydarzenia i jest to jedyna wprowadzona zmiana - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Na muzycznej scenie nie zabraknie takich wykonawców jak: Boys, Piękni i Młodzi, Mig, Defis, PlayBoys, Masters i
Spontan. Jeżeli ktoś zastanawia się nad oryginalnym prezentem dla swojej drugiej połówki, w dalszym ciągu może nabyć bilety na to wydarzenie.

Bilety w cenie:


69zł (od 1 lutego 2019 do końca wydarzenia)

Dostępne na stronie: www.ebilet.pl oraz w kasie Stegu Arena Opole ul. Oleska 70 (kasa czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 17.00)

Bilety również dostępne w każdym oddziale Media-Markt w całej Polsce.

Bilety grupowe można nabyć również pod numerem 690 888 796.

Dzieci do 10 roku życia (z ważnym dokumentem tożsamości) pod opieką osoby dorosłej WSTĘP ZA DARMO!
Brak możliwości zwrotu biletu.


UWAGA

Z powodu zmiany numeru operatora, wcześniej wysłane SMS konkursowe nie zostały przyjęte, w związku z tym przedłużamy konkurs do środy 13 lutego do godziny 12.

Dla Naszych czytelników mamy nadal do rozdania 5 podwójnych biletów:

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS pod nr 7255 o podanej poniżej treści. Opłata za SMS to 2,46 zł z VAT. Treść wiadomości powinna wyglądać następująco: DP spacja BILETY spacja KONCERT spacja IMIĘ I NAZWISKO. Prosimy nie używać w treści wiadomości polskich znaków. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na publikacje danych na portalu 24pole.pl


Bilety otrzymują:

IZABELA ZIELSKA
NICOLA SYMALA
PIOTR OLEJNIK
KAMILA URBANSKA
RYSZARD WORONIECKI

Zwycięzców prosimy o potwierdzenie chęci odebrania biletu.
Bilety do odbioru w kasie przed koncertem - prosimy o potwierdzenie SMS na numer 794 7000 24 do dnia


Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".