września
2025
PIĄTEK
wstęp:
zapisy
start imprezy:
12:00
rezerwacje:
BRAK INFORMACJI
Drodzy!
Już 12 września (piątek) 2025 zapraszamy do udziału w kolejnym już 4-tym module szkoleniowym w cyklu Kadry Opolskiej Przyrody o tematyce Łąki i Siedliska Łąkarskie cz. II. Celem warsztatu jak zwykle jest poszerzenie wiedzy przyrodniczej dla osób, które nie są początkujące, ale jednocześnie z wybranym obszarem tematycznym nie są związane stricte zawodowo. Jeśli jesteś entuzjastą przyrody i poszukujesz rzetelnej wiedzy, albo przyrodnikiem o innej specjalizacji niż temat szkolenia to jest to oferta dla Ciebie. Nie nabędą Państwo tutaj profesjonalnych uprawnień, ale potwierdzimy Państwa udział stosownym certyfikatem.
UWAGA!
Warsztat odbędzie się w okolicy Opola. Dokładne miejsce będzie podane w ciągu najbliższych dni.
Ze względów organizacyjnych ilość miejsc dla uczestników jest OGRANICZONA! Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku większej ilości zgłoszeń utworzymy listę rezerwową.
Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/oBWfZ5nT8r4xueqb8
W ramach uczestnictwa organizator zapewnia w tym dniu przerwę kawową i zdrowe przekąski przez cały czas trwania warsztatu.
Ankietę należy wypełnić najpóźniej do dnia: 07.09.2025 r.
Kontakt do koordynatorów projektu z ramienia Fundacji Geko:
Jacek Klimczak, tel. 725 415 710, e-mail: j.klimczak@fundacjageko.pl
Robert Mnich, tel. 695 717 344, e-mail: r.mnich@fundacjageko.pl
Projekt sfinansowany ze środków Województwa Opolskiego.