Witam serdecznie wszystkich-zapraszam na konserwacje pojazdów osobowych w Opolu-konserwacja pojazdów wygląda następująco, wszystkie nadkola i płyty podłogowe ściągam, następnie myję auto na myjni -całe podwozie i nadkola, po wyschnięciu czyszczę ręcznie i mechanicznie, zabezpieczam środkiem Brunox, pierwsza warstwa podkładu, dwukrotnie maluję środkiem Boll, cały tłumik maluję farbą do 1000 stopni ,-oczywiście auto przykrywam folią i po zakończonej usłudze składam wszystkie nadkola i płyty podłogowe ,zaciski hamulcowe czyszczę i maluję także ,na końcu myję auto na myjni i takie oddaję klientowi możliwe fotki podczas pracy zapraszam 793 - pokaż numer telefonu - .W tym miesiącu promocja konserwacja tylko 1500 zł