Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
  Rozrywka

  Kino Helios

  zaprasza na:

  Zabierz mnie na księżyc - Kino Kobiet

  10

  lipca

  2024

  ŚRODA

  Opole
  77 543 01 29 77 402 50 30
  Wstęp od 13 lat
  Kino Helios
  Ceny biletów

  wstęp:

  helios.pl

  Start imprezy

  start imprezy:

  18:00

  Rezerwacje

  rezerwacje:

  BRAK INFORMACJI

  Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej.

  Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

  Drogie Panie, 10 lipca widzimy się na kolejnym pokazie Kina Kobiet. Zagramy "Zabierz mnie na Księżyc". Stylowa, inteligentna komedia rozgrywająca się na tle historycznego lądowania NASA na Księżycu. W rolach głównych zobaczymy Scarlett Johansson i Channinga Tatuma.

  MOTYW WIECZORU
  W lipcu ubieramy się w kosmiczne srebro! Nie bójcie się zaszaleć.

  ATRAKCJE WIECZORU
  Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Gwarantujemy niezapomniane emocje w babskim towarzystwie!

  Partnerzy sieciowi przygotowali na ten wieczór wspaniałe nagrody:

  Zestawy kosmetyków ufundowane przez markę Biotaniqe.
  Zestawy prezentowe ufundowane przez Primabiotic.
  Zaczynamy o godz. 18:00.


  Zabierz mnie na księżyc - Kino Kobiet

  OPIS FILMU
  Stylowa, inteligentna komedia rozgrywająca się na tle historycznego lądowania NASA na Księżycu. Kelly Jones, specjalistka od marketingu (Johansson) zostaje zatrudniona, aby naprawić publiczny wizerunek NASA. Zaczyna działać i iskry lecą we wszystkich kierunkach, Kelly sieje spustoszenie. Sytuacja jeszcze się komplikuje kiedy otrzymuje polecenie zorganizowania zapasowej wersji lądowania na Księżycu i odliczanie naprawdę się zaczyna... Channing Tatum wciela się w rolę dyrektora projektu, Cole'a Davisa.


  KUP BILET>>