Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
  Rozrywka

  Opole

  zaprasza na:

  Zakochani w Opolu

  12

  lutego

  2024

  PONIEDZIAŁEK

  Opole
  Opole
  Ceny biletów

  wstęp:

  wolny

  Start imprezy

  start imprezy:

  00:00

  Rezerwacje

  rezerwacje:

  BRAK INFORMACJI

  Zakochani w Opolu

  Święto Zakochanych na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń miejskich.

  A co by było, gdyby Walentynki potrwały trzy dni?

  Tak będzie w tym roku na Placu Kopernika za sprawą oryginalnych instalacji świetlnych "Zakochani w Opolu" nawiązujących do walentynkowego klimatu.

  Od 12 do 14 lutego zapraszamy na plac przy Centrum Handlowym "Solaris", gdzie wśród miłosnych napisów, serc oraz kul śnieżnych będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i wygrać nagrody.

  Wystarczy zrobić sobie selfie, opublikować je na swoim profilu na Facebooku i oznaczyć hasztagiem #zakochaniwopolu. Do wygrania będą walentynkowe poduszki dla Niego i dla Niej!


  Jak przystało na Stolicę Polskiej Piosenki, we wtorek 13 lutego o godz. 17:00 na placu Kopernika odbędzie się wyjątkowy koncert "Love is in the air".

  Największe przeboje o miłości zaśpiewają Sabina Sago i Rafał Drozd. Usłyszycie m.in. takie utwory jak: "The Time Of My Life", "Z Tobą chcę oglądać świat", "Shallow", "L-O-V-E", When I Fall In Love", "You're The One That I Want", "Simply The Best".

  Wcześniej od godz. 15:00 będzie można wziąć udział w konkursach, zabawach i animacjach dla zakochanych, a po koncercie kontynuować zabawę w Klubokawiarni OPO podczas After Party Walentynkowego.


  Dzięki współpracy z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym i Polskim Towarzystwem Kardiologicznym zapraszamy do CH Solaris na poziom +1 do akcji "Zakochaj się w swoim sercu".

  13 lutego w godz. 12:00 - 17:00 będzie można wziąć udział w konsultacjach kardiologicznych ze specjalistami USK. To idealny czas, aby zadbać o swoje serce.

  ZAPRASZAMY!