Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
  Rozrywka

  Muzeum Śląska Opolskiego

  zaprasza na:

  Koncert z okazji Dnia Matki -Zespół Wokalno-Instrumentalny CAMERTON

  26

  maja

  2023

  PIĄTEK

  ul. św. Wojciecha 13, 45-023 Opole
  77 453 66 77
  Muzeum Śląska Opolskiego
  Ceny biletów

  wstęp:

  wstęp bezpłatny (obowiązują wejściówki)

  Start imprezy

  start imprezy:

  18:00

  Rezerwacje

  rezerwacje:

  BRAK INFORMACJI

  Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w Muzeum Śląska Opolskiego z okazji Dnia Matki. Tego dnia, w piątek 26.05.2023 r. o godz. 18:00, zespół muzyczny Camerton poprowadzi wspaniały koncert, który poprzedzi krótka prelekcja pracownika Działu Edukacji Muzealnej na temat motywu macierzyństwa w malarstwie.

  Koncert dżentelmenów z Zespół Wokalno-Instrumentalny CAMERTON będzie doskonałą okazją do spędzenia miłego czasu w gronie najbliższych i cieszenia się wspaniałą muzyką. Zespół ten zaprezentuje utwory, które składają się na ich unikalny styl muzyczny, a także wykona popularne piosenki, dedykowane wszystkim Matkom.

  Wydarzenie to będzie nie tylko okazją do wysłuchania wspaniałej muzyki, ale również do zgłębienia wiedzy na temat sztuki i zapoznanie się ze zbiorami Muzeum Śląska Opolskiego.

  Udział w Koncercie to doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, a jednocześnie uczcić najważniejszą osobę w naszym życiu - naszą Matkę.
  Wierzymy, że będzie to wspaniały wieczór, pełen wrażeń i pozytywnej energii. Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie!

  UWAGA! Z przyjemnością informujemy, że od 23.05.2023 w KASIE MUZEUM ŚLĄSKA OPOLSKIEGO, GŁÓWNY GMACH ul. Mały Rynek 7, dostępnych będzie 70 bezpłatnych wejściówek (każdy uczestnik będzie mógł pobrać z kasy DWIE bezpłatne wejściówki). NIE PRZYJMUJEMY REZERWACJI!

  Ze względu na ograniczoną ilość bezpłatnych wejściówek zachęcamy do skorzystania z nich jak najszybciej.

  Mamy nadzieję, że spędzą Państwo wspaniały dzień w naszym Muzeum i już cieszymy się na myśl o Państwa obecności.

  Przypominamy TERMIN KONCERTU: 26.05.2023 (PIĄTEK), GODZ. 18:00
  UDZIAŁ W KONCERCIE WYŁĄCZNIE ZA OKAZANIEM WEJŚCIÓWKI.

  KLiknij, aby dowiedzieć się więcej