Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
  Rozrywka

  Kino Meduza

  zaprasza na:

  Baby Broker

  01

  lutego

  2023

  ŚRODA

  ul. Oleska 45 Opole 45-222
  693 365 542
  Kino Meduza
  Ceny biletów

  wstęp:

  BRAK INFORMACJI

  Start imprezy

  start imprezy:

  20:00

  Rezerwacje

  rezerwacje:

  BRAK INFORMACJI

  Baby Broker

  reż. Hirokazu Koreeda / Korea Południowa 2022 / 129 min.

  Sang-hyun (Song Kang-Ho) i jego przyjaciel Dong-soo (Gang Dong-Won) żyją skromnie, prowadząc małą pralnię i dorabiając na plebanii. Pewnej ulewnej nocy w oknie życia pojawia się niemowlę. Przekonani, że po porzuconego chłopca nikt się nie zgłosi, Sang-hyun i Dong-soo planują sprzedać go parze, która nie może mieć własnych dzieci. Kiedy wszystko wydaje się ustalone, niespodziewanie zjawia się matka dziecka.

  Młoda dziewczyna odkrywa ich plan i chce zgłosić sprawę na policję. Porywacze przekonują ją jednak, że ich celem jest znalezienie dobrego domu dla małego Woo-sunga, więc dziewczyna postanawia wyruszyć z nimi na poszukiwania nowych rodziców. Wkrótce okazuje się, że ich śladem podążają dwie funkcjonariuszki policji. Po drodze na jaw wychodzą głęboko skrywane sekrety. Okazuje się, że każdy ma coś na sumieniu...

  "Baby Broker" to cudowna w swej wrażliwości opowieść, zadająca pytania o kwestie etyki, wolności wyboru, pieniędzy, rodziny oraz tego, jak znaleźć miłość w tym szalonym bałaganie zwanym życiem.

  Hirokazu Kore-eda zdobył w 2018 roku Złotą Palmę na 71. MFF w Cannes, a rok później nominację do Oscara za film "Złodziejaszki". Znany z rewelacyjnego "Parasite" Song Kang-Ho otrzymał za rolę w "Baby Broker" nagrodę dla Najlepszego Aktora na MFF w Cannes 2022.

  Sprawdź szczegóły