Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
  Rozrywka

  Galeria Sztuki Współczesnej

  zaprasza na:

  Ogólnoeuropejski konkurs Global Good Awards

  04

  maja

  2021

  WTOREK

  pl. Teatralny 12, 45-056 Opole
  77 402 51 34
  Galeria Sztuki Współczesnej
  Ceny biletów

  wstęp:

  BRAK INFORMACJI

  Start imprezy

  start imprezy:

  17:47

  Rezerwacje

  rezerwacje:

  BRAK INFORMACJI

  Konkurs adresowany jest do młodych ludzi, którzy są zaangażowani środowiskowo/społecznie.

  Pokaż jak swoją aktywnością można pozytywnie wpływać na otoczenie i powiedz nam swoją historię, niezależnie od tego, czy chodzi o zdrowie psychiczne, cyberprzemoc, dobre samopoczucie, równowagę środowiskową, edukację, działalność charytatywną, dobrostan zwierząt, różnorodność i integrację, czy jakikolwiek temat związany z powyższymi celami zrównoważonego rozwoju, chcemy usłyszeć, jak uświadamiasz ludziom ten problem.

  Osoby zainteresowane, które działają w zakresie ochrony środowiska/spraw społecznych powinny przesłać dokumentację swoich aktywności zawierającą 6 zdjęć wraz z opisem do 1000 słów w języku angielskim do Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu pod adres info@galeriaopole.pl w tytule wpisując konkurs CANON. Zdjęcia najlepiej przesłać poprzez program wetransfer.

  Zdjęcia powinny przedstawiać realne i pozytywne działania w zakresie ochrony środowiska/spraw społecznych jakie autor/rka prowadzi w swojej społeczności albo o znaczeniu ponadlokalnym, może to być np. wolontariat albo organizacja akcji charytatywnych lub akcji związanych z ochroną środowiska.