• 0
0
 
Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
Rozrywka

Opole

zaprasza na:

Warsztaty Charytatywne Malowania Wzoru Opolskiego

18

października

2020

NIEDZIELA

Opole
Opole
Ceny biletów

wstęp:

BRAK INFORMACJI

Start imprezy

start imprezy:

11:00

Rezerwacje

rezerwacje:

BRAK INFORMACJI

Razem ze Stowarzyszeniem Otwarte Klatki serdecznie zapraszamy na CHARYTATYWNE WARSZTATY MALOWANIA WZORU OPOLSKIEGO "Opole, podaj łapę!"

Tym razem skupimy się na zasadach wypełniania konturu kolorem i omówimy zasady cieniowania. Każdy uczestnik otrzyma drewnianą zakładkę do książki z zaznaczonym konturem wzoru opolskiego i drobny upominek ufundowany przez opolskiego producenta batonów naturalnych "Zmiany Zmiany".

Będą farbki, kredki i... do dzieła!
Zależy nam tym, żeby w wydarzeniu mogli wziąć udział wszyscy zainteresowani, dlatego też zdecydowaliśmy się na stworzenie dwóch grup. Pierwsza rozpocznie warsztaty o godz. 11.00, a druga - o godz. 13.00.

Przerwę między grupami przeznaczymy na dezynfekcję stołów i wymianę wszystkich materiałów na nowe. Zależy nam na zdrowiu uczestników, dlatego prosimy Was, abyście bezwzględnie przestrzegali obowiązku noszenia maseczek ochronnych w budynku i w czasie warsztatów.

Podczas, gdy uczestnicy warsztatów będą zajęci tworzeniem niepowtarzalnych zakładek do książek, na ul. Krakowskiej, tuż przed budynkiem Centrum Aktywizacji Społecznej, będą na Was czekali przedstawiciele Stowarzyszenia Otwarte Klatki, którzy z przyjemnością opowiedzą o swojej działalności. Podpowiedzą w jaki sposób można zostać członkiem stowarzyszenia i jak pomóc zwierzętom... bez wychodzenia z domu! Na miejscu będziecie mieli również możliwość zakupu cegiełki o wartości 20 zł - zakładki z konturem wzoru opolskiego do samodzielnego pomalowania w domu.

Zapraszamy do przyjścia razem z Waszymi czworonożnymi przyjaciółmi :)

Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na wsparcie działań Stowarzyszenia Otwarte Klatki - ogólnopolskiej organizacji zrzeszającej osoby, które chcą zmienić los zwierząt hodowlanych. Każdego dnia podejmują szereg działań mających na celu lepszą ochronę zwierząt zamykanych na fermach, a także dbają o prawo konsumentów do pełnej wiedzy na temat warunków ich życia. To właśnie dzięki olbrzymieniu zaangażowaniu wszystkich aktywistów Otwarte Klatki są jedną z 4 najskuteczniejszych organizacji prozwierzęcych NA ŚWIECIE!!!
----------------------
CENNE INFORMACJE :)
Kiedy? Niedziela 18.10.2020 r.
Gdzie? Centrum Aktywizacji Społecznej,
Opole ul. Krakowska 32, II piętro
O której? 11.00 i 13.00
Czas trwania: ok. 1,5 h
Liczba miejsc: Max. 20 osób grupa O uczestnictwie w zajęciach decyduje kolejność zgłoszenia i wpłaty.
Cena: 40 zł
W cenie wszystkie materiały
Dochód przeznaczone na cele statutowe Stowarzyszenia
Otwarte Klatki

ZGŁOSZENIA: Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesłać na
maila:
opolskiedziouchy@gmail.com

Całość wpłaty prosimy o przesłanie przed warsztatami (najpóźniej do 15 października) na numer konta:
68 1750 0012 0000 0000 3082 4024 / BNP

MASZ DODATKOWE PYTANIE? PISZ: opolskiedziouchy@gmail.com

*udział w warsztatach jest równoznaczny ze zgodą uczestnika na wykorzystanie wizerunku w formie udostępnienia zdjęć z warsztatów