• 0
0
 
Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
Rozrywka

Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki

zaprasza na:

Tchórzofretka

14

lutego

2020

PIĄTEK

ul. Augustyna Kośnego 2a, 45-056 Opole
77 454 23 36
Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki
Ceny biletów

wstęp:

BRAK INFORMACJI

Start imprezy

start imprezy:

09:00

Rezerwacje

rezerwacje:

BRAK INFORMACJI

Tchórzofretka nie miała przyjaciół. Nikt nie miał szansy się z nią zaprzyjaźnić i nikt nie miał okazji jej poznać, ponieważ... nigdy nie wychodziła z domu. Panicznie bała się niebezpieczeństwa, ryzyka i wszystkiego, co nieznane. Przylgnęło do niej, jak do każdej fretki, że jest tchórzliwa.

Lecz pewnego dnia, siedząc w swoim małym domku, Tchórzofretka nieopatrznie otworzyła okno i nagle porwał ją nieznośny Wiatr! Wówczas rozpoczęła się jej podróż pełna przygód, niespodziewanych zdarzeń i nieoczekiwanych znajomości. Na swojej drodze spotkała Ćmę, która bała się, co inni o niej pomyślą, Pingwina, który zawsze zakładał najgorsze, nieśmiałego i małomównego Strusia oraz bojącą się o coś (a raczej o kogoś) Lwicę.

"Tchórzofretka" to opowieść dla najmłodszych o tym, jak oswajać swoje strachy i jak rozbudzać w sobie odwagę do pokonywania lęków. Historia "Tchórzofretki" mówi nam także o tym, że czasami lepiej jest wyjść z domu i odważnie stawić czoła wyzwaniom, bo po powrocie może na nas czekać miłość, która nakarmi nas ciasteczkami i przygotuje ciepłe kakao.

Serdecznie zapraszamy na tę piękną i ciepłą opowieść. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od lat czterech i prezentowany jest w bliskim kontakcie z publicznością.