Znajdź wiadomość

Klub Kubatura gościł w poniedziałkowy wieczór akademickie środowisko sportowe. Podczas corocznego balu wręczono wyróżnienia dla najpopularniejszych oraz najlepszych sportowców Politechniki Opolskiej.

Autor: Greg Kliknięć: 9829 Komentarzy: 2

Ruszyła 14. edycja konkursu "Opolska Marka", który promuje potencjał gospodarczy i turystyczny naszego regionu. Zgłoszenia można wysyłać do 10 lutego 2017 roku.

Autor: Greg Kliknięć: 4460 Komentarzy: 8

Po raz ósmy ruszył ogólnopolski plebiscyt o tytuł "Świetlnej stolicy Polski". O to miano walczą dwa miasta z Opolszczyzny.

Autor: Greg Kliknięć: 10996 Komentarzy: 7

W Studenckim Centrum Kultury nagrodzono dziś wybitnych sportowców Uniwersytetu Opolskiego. Największą popularnością cieszyły się sztuki walki.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 2394 Komentarzy: 1

Komitet Obrony Pasieki zgłosił rzekę Odrę do ogólnopolskiego konkursu. O wygranej zdecyduje głosowanie internautów.

Autor: Greg Kliknięć: 5665 Komentarzy: 8

Do końca sierpnia internauci mogą głosować w plebiscycie magazynu National Geographic. Wśród nominacji do tytułu 7 Nowych Cudów Polski są dwie atrakcje turystyczne Opolszczyzny.

Autor: Greg Kliknięć: 8091 Komentarzy: 5

Opole rywalizuje w konkursie na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce "Terra Flower Power". Głosowanie potrwa jeszcze przez 3 najbliższe tygodnie.

Autor: Majlan Kliknięć: 5880 Komentarzy: 42

Delegacja Telewizji Polskiej odwiedziła dziś Opole, by opowiedzieć o przygotowaniach do 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Przypomnijmy, odbędzie się on w dniach 3-5 czerwca.

Autor: Majlan Kliknięć: 2975 Komentarzy: 60

Opolski Urząd Marszałkowski już po raz trzynasty zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w plebiscycie Opolska Marka. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku.

Autor: Majlan Kliknięć: 2266 Komentarzy: 12

Na corocznym Balu Sportowca przyznano m.in. tytuł Sportowca Roku, Trenera Roku oraz rozstrzygnięto plebiscyt na najpopularniejszego sportowca.

Autor: Greg Kliknięć: 5586 Komentarzy: 4

Do 11 stycznia do godziny 12.00 można głosować w etapie regionalnym konkursu "Świeć się" na najpiękniej oświetlone świątecznie miasto. Na Opolszczyźnie rywalizują ze sobą: Opole, Wołczyn, Prudnik, Kędzierzyn-Koźle, Nysa oraz Niemodlin.

Autor: Greg Kliknięć: 4003 Komentarzy: 24

Zima za pasem. Święty Mikołaj już zaprzęga swoje czarodziejskie sanie, a domEXPO pragnie go przywitać bajkowymi rysunkami najmłodszych mieszkańców województwa opolskiego. Z tej okazji, centrum zaprasza wszystkie dzieci w wieku do 10 lat oraz żłobki i przedszkola do udziału w konkursie. Konkurs i odwiedziny Świętego Mikołaja to jedne z wielu atrakcji, które opolskie centrum przygotowało na wyjątkowy weekend 5 - 6 grudnia.

Autor: Greg Kliknięć: 990 Komentarzy: 0

Tytuły Top Marki Opolszczyzny 2015 w poszczególnych kategoriach rozdano podczas uroczystej gali w piątkowy wieczór w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła firma Weegree, która zdobyła też najwięcej głosów w kategorii "agencja pracy". Organizatorem plebiscytu jest portal 24opole.pl oraz Magic Imagine Art i Lisconet.

Autor: Greg Kliknięć: 6983 Komentarzy: 18

Mimo, że głosowanie trwało ponad 10 dni, to najwięcej emocji dało ostatnie kilkanaście godzin trwania plebiscytu. Wśród 102 zgłoszonych firm i instytucji, najwięcej głosów Opolan otrzymała agencja Weegree i to jej przedstawiciele, 13 listopada podczas uroczystej gali w Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Opolu, odbiorą statuetkę Top Marki Opolszczyzny 2015!

Autor: Seeb Kliknięć: 7220 Komentarzy: 0

Walka o tytuł Top Marki Opolszczyzny 2015, wkracza w fazę finałową. Jeszcze tylko dzisiaj do północy można oddać głosy na jedną z ponad 100 firm biorących udział w plebiscycie.

Autor: Seeb Kliknięć: 2644 Komentarzy: 0

Projekt zagospodarowania parku i stawów w Chróścinie w gminie Dąbrowa wygrał tegoroczny konkurs w ocenie jury. W głosowaniu internautów zwyciężył rezerwat geologiczny na Górze Świętej Anny.

Autor: Greg Kliknięć: 2161 Komentarzy: 5

Ponad 100 firm z całego regionu walczy o tytuł Top Marki Opolszczyzny 2015. To plebiscyt, w którym zwycięzców wybierze nie żadna kapituła, a obywatele. Głosowanie internetowe oraz przez SMS zakończy się 31 października o 23:59.

Autor: Seeb Kliknięć: 4811 Komentarzy: 0

Już w najbliższy piątek rusza plebiscyt Top Marka Opolszczyzny 2015, w którym to nie żadna kapitułą, ale mieszkańcy Opola i całego województwa wybiorą najpopularniejsze marki Regionu, w jedenastu kategoriach. Ponadto firma, która zdobędzie największą liczbę głosów, otrzyma tytuł Top Marki Opolszczyzny 2015! Zupełnie niezależnie wręczymy także Złotą Top Markę Opolszczyzny 2015.

Autor: Seeb Kliknięć: 3308 Komentarzy: 0

Do 16 października internauci mogą oddawać głosy w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego.

Autor: Greg Kliknięć: 2930 Komentarzy: 14

Startuje nowy konkurs dla przedsiębiorców z całego regionu - Top Marka Opolszczyzny 2015. I - w odróżnieniu od innych - decydujący głos będzie należał nie do jakiejś kapituły, tylko do mieszkańców regionu, którzy będą głosować na najlepszych przez internet. O wszystkim opowiedziała nam Anna Kotulska, dyrektor firmy Magic Imagine Art.

Autor: Maciej Nowak Kliknięć: 7003 Komentarzy: 0

Pięć kategorii konkursowych oraz trzy nagrody poza plebiscytem - dziś wieczorem poznamy laureatów SuperJedynek. Widzowie zdecydują też, kto otrzyma nagrodę SuperPremiery tegorocznego 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.

Autor: Greg Kliknięć: 1728 Komentarzy: 42

Choć wyniki tegorocznego plebiscytu są już znane, to telewizja do końca chce trzymać je w tajemnicy. Widzowie przed telewizorami i publiczność w amfiteatrze dopiero w sobotni wieczór dowie się, kto zdobył SuperJedynkę w poszczególnych kategoriach.

Autor: Greg Kliknięć: 4443 Komentarzy: 26

Jury wybrało laureatów i wyróżnionych spośród 48 zgłoszonych firm. W sobotni wieczór podczas gali w domEXPO przyznano statuetki "Opolskiej Marki 2014".

Autor: Greg Kliknięć: 5927 Komentarzy: 11

Tak zdecydowali internauci, głosując w serwisie Turystyka WP na najpiękniejsze zamki w Polsce. Zamek w Mosznej zdobył trzecie miejsce, wyprzedzając Wzgórze Wawelskie wraz z Zamkiem Królewskim czy twierdzę w Malborku.

Autor: Małgorzata Lis-Skupińska Kliknięć: 7350 Komentarzy: 116

Chmura tagów