• 0
  • Autor: Seeb
  • Wyświetleń: 11026
  • Dodano: 2012-07-31 / 13:00
  • Komentarzy: 0

Potrzebujesz przyczepy? Sprawdź ofertę Blyss !

 
 
Potrzebujesz przyczepy? Sprawdź ofertę Blyss !
Wysokiej jakości produkty znajdują swych nabywców nawet w bardzo egzotycznych miejscach. Przykładem może być firma Blyss Transporttechnik, która swoje przyczepy sprzedaje także w Chile i Katarze.

Firma Blyss działająca na rynku Europejskim od 1996 roku, jest dystrybutorem przyczep czołowych europejskich producentów. Sprawne zarządzanie pozwoliło osiągnąć jej pozycję czołowego dystrybutora przyczep w Niemczech oraz na rynku Polskim. Liczby nie kłamią. W zeszłym roku udało się sprzedać około 2300 przyczep. Plany na rok bieżący przewidują powiększenie wolumenu sprzedaży do 3000 egzemplarzy.

Duży wkład w realizację tego planu z pewnością będzie miała filia Blyss Polska Sp. z o.o. działająca od 2010 roku w Lasowicach Wielkich. W ofercie firmy oprócz przyczep Blyss transporttechnik, znajdują się wyroby producentów takich jak: Saris, Anssems, Eduard, Maro, Humbaur i Wiola. Szeroki wybór produktów obejmuje przyczepy lekkie, ciężkie, spedycyjne, lawety oraz specjalne do przewozu sprzętu budowlanego.

Oczywiście poza standardowymi modelami z oferty istnieje możliwość indywidualnego skonfigurowania przyczepy. Tu możliwości są praktycznie nieograniczone, począwszy od wyboru układów jezdnych, wymiarów przestrzeni ładunkowej po określoną ładowność pojazdu. Można też zlecić wykonanie plandeki pokrytej grafiką wykonaną w technice druku cyfrowego - to świetny sposób na reklamę firmy. Oprócz sprzedaży przyczep, Polska filia Blyss transporttechnik w ofercie posiada również zabudowy plandekowe oraz kontenerowe do samochodów dostawczych do DMC 3500 kg.

W Czerwcu otwarty został nowy punkt sprzedaży znajdujący się przy drodze krajowej nr 45 w miejscowości Jasienie. W ciągłej sprzedaży jest tam kilkadziesiąt modeli przyczep o DMC do 3500 kg, oraz prężnie działająca wypożyczalnia przyczep. Pojazdy z wypożyczalni użyczane są także klientom, którzy oczekują na realizację zamówienia lub wahają się z wyborem konkretnego modelu.

Blyss Transporttechnik nie boi się nawet najbardziej wyrafinowanych życzeń. – Najważniejsza jest dla nas profesjonalna obsługa klienta, począwszy od złożenia zapytania ofertowego, aż do wyjechania przyczepą z placu. Zadowolenie klienta procentuje jego przywiązaniem do marki oraz pozyskiwaniem nowych na zasadzie polecenia – mówi Piotr Janik, kierownik handlowy Blyss Polska Sp. z o.o.

Dynamiczny rozwój firmy Blyss transporttechnik wywodzi się z ciężkiej pracy i uważnej obserwacji rynku. Motto firmy brzmiące „Inwestujemy w Waszą przyszłość” jest wyrazem poszanowania klienta i jego potrzeb. Warto zatem zaufać profesjonalistom w swoim fachu.

Uwaga Promocja!
W każdą środę do zakupionej przyczepy lekkiej z serii BL - w cenie przyczepy plandeka płaska lub koło podporowe GRATIS !

www.blyss.pl

..:: artykuł sponsorowany ::..
reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.