• 0
 
Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
Rozrywka

Opole

zaprasza na:

Zajęcia grupowe dla dzieci "Silne Dziecko"

13

lutego

2018

WTOREK

Opole
77 451 18 00
Opole
Ceny biletów

wstęp:

BRAK INFORMACJI

Start imprezy

start imprezy:

18:00

Rezerwacje

rezerwacje:

BRAK INFORMACJI

"Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Homo Creator"
ul. Krapkowicka 10 A, 45-715 Opole

Chciałbyś, żeby Twoje dziecko wierzyło w siebie, było bardziej pewne siebie, lepiej odnajdywało się w grupie, lepiej radziło sobie z emocjami?
Jeśli tak, to zapraszamy na zajęcia ukierunkowane na rozwój kompetencji społecznych i inteligencji emocjonalnej - "Silne Dziecko". Podczas zajęć dzieci odkrywają swoje mocne strony, budują poczucie własnej wartości, motywację do działania i do nauki. Stwarzamy warunki do lepszego zrozumienia siebie i swojego otoczenia, uczymy konstruktywnego rozwiązywania konfliktów, kreatywności, radzenia sobie ze stresem, otwartej komunikacji.

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia?

Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych zajęć rozwijających zdolności i zainteresowania dziecka, z których oczywiście warto korzystać, bo inwestycja w rozwój jest najlepszą z możliwych. Nasza propozycja zajęć, z punktu widzenia rozwoju dziecka, jest szczególnie ważna, gdyż dziecko, które jest pewne swoich umiejętności, silne wewnętrznie, wierzy w siebie, zna swoją wartość i swoje potrzeby, potrafi otwarcie mówić o swoich uczuciach, rozumie siebie i swoje otoczenie - będzie potrafiło zbudować pozytywny obraz swojej osoby, będzie mniej podatne na wpływy środowiska rówieśniczego, będzie miało własne zdanie. Nie trzeba chyba dodawać, że dziecko o pozytywnym obrazie swojej osoby, wierzące w swoje możliwości - będzie w prawidłowy sposób funkcjonować, rozwijać się, marzyć, planować i wyznaczać swoje cele.

W tym roku to już trzecia edycja naszych autorskich warsztatów, na które serdecznie zapraszamy.
Zajęcia prowadzone są przez psychologa i pedagoga

Jesteśmy do Waszej dysozycji pod nr tel. 669 472 410, jeżeli masz pytania - dzwoń chętnie na nie odpowiemy.

Pierwsze zajęcia są oczywiście niezobowiązujące i bezpłatne :)